Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veled előfordult már, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veled előfordult már, hogy a rokonaid/barátaid akartak összehozni valakivel? Ugye milyen idegesítő, amikor helyetted szervezkednek?

Figyelt kérdés
Holnap elvileg randim lenne,de nagyon nincs kedvem elmenni,szerintem nem is fogok.Egy ismerős sráccal akarnak összehozni,aki egyszer látott valahol (én nem figyeltem fel rá),de beszéltem vele telefonon,és nem volt szimpatkus.Más körülmények között simán elküldeném,de most egynéhány rokonom árgus szemekkel lesi az eseményeket,sajnos.Igaz,csak jót akarnak,mert régóta nem volt senkim,és eléggé be vagyok fordulva,de szerintem nem volt szép pl.,hogy a tudtom és beleegyezésem nélkül megadták neki a mobil számom.Most hogy a fenébe szereljem le a srácot,amikor az ő családja,meg a rokonaim ismeretségben állnak,még a végén sértődés lesz itt,attól tartok... :S (23/L)
2010. ápr. 21. 01:17
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

Oké,majd leírom. Neki meg megírom. :)

Hát igen,én megértem az ilyen "felülről nyomós" történeteket... kb. minden családi eseményen top téma vagyok.Múltkor pont azon röhögtem magamban,hogy úgy látszik manapság már szűzies életet kell élni ahhoz,hogy az ember polgárpukkasztó legyen... :DD

2010. ápr. 21. 02:27
 22/41 anonim ***** válasza:
Ahogy látom itt előbb találunk hozzánk hasonlókat, mint akármelyik társkeresőn. XD
2010. ápr. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

kimaradt........ jaj

beszelsz a megfelelesrol

szerintem azert van mostanaban embereknek sok rovid kapcsolata mert az emberek kialakitanak 1 kepet hogy mi a tokeletes pasi/csaj mind1 es osszejon valakivel es ahogy tudja rugdossa a masikat a kis hulye alom kepe fele

aztan 1iknek elege lesz es vagyik vissza onmagaval is picit torodni

f/23 *

2010. ápr. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
Igazad van,az álomképek kergetése nem helyes dolog,csak nehéz leszokni róla.Szerintem pont azért fejleszti ki az ember,mert valami tisztábbra,igazabbra vágyik,mint amit kapott egy kapcsolattól,amiben esetleg kutyába sem nézték,aztán valahogy szépen lassan beleragad ebbe az álomképbe.Bár nekem csak néhány igen rövidke kapcsolatom volt,úgyhogy nem nagyon van jogom konzekvenciákat levonni a "valós" férfiakról... de hát beszari az ember,na. :)
2010. ápr. 21. 02:34
 25/41 anonim ***** válasza:

felre ertesz picit

amik szerintem a te alom kepeid az pl:

okosnak tunsz tehat valszeg a ne legyen szenbanyasz /bocs ma minden szenipari alkalmazottal meggyuloltettem magam/

meg pl ne legyen 1 bunko allat:D meg meg par hasonlo

lenyeg szerintem tok elvarhoto/naktuno/ dolgokat szeretnel ami meg ne adj isten ugytunik hogy valakiben megvan rogton gyanakodsz 1 rossz regi elmeny miatt

nem akarlak kidumalni paraidbol nekem ezert vagy erdekes


ja es az elobbi postomban alomkep rugdosas en sokkal kevesbe normalis elvarasok masokra eroltetesere gondoltam


mert megelolegezett bizalomkent teged a normalis picit eltevett kedvesen lokott kategoriaba tettelek ami ebben az esetben termeszetes velejaro:)

2010. ápr. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
02:29-re és 02:34-re: Szerintem az egész ott kezdődik, hogy sok mindenkiből hiányzik a tolerancia (nem csak szerelmi téren), és emiatt megpróbálják kiirtani a másikból a hibákat, ugyanakkor felháborodnak ha velük csinálja a partner ugyanazt. Pedig elég lenne csak elfogadni, és a hibáival együtt is szeretni a másikat (ami nem azt jelenti, hogy hallgatni kell azokról), és ezek alapján egészséges kompromisszumot lehetne kötni. :)
2010. ápr. 21. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

miket tartasz magadban hibaknak?

amugy amit irtal szerintem renben van es persze nem kell minden hibat elnezni a kompromisszum szo picit klisse de ez van:D csak ugy megy

persze ez megint eleg relativ tartomanyba helyezi a felmerulo kerdeseket:D de szerintem jo uton jarsz

picit sajnalom hogy megsincs senkid mert keves erett gondolkodasu embert latok mostanaban

2010. ápr. 21. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

"Szénbányász" :DD Ez jó.Bevallom,éppen az a problémám,hogy a srác,aki miatt a kérdést kiírtam :) olyan... bunkónak tűnt telefonon keresztül.Nem kell,hogy atomfizikus legyen az illető :) ,csak... azért az ilyen dolgokat elég jól meg lehet állapítani egy beszélgetésből is.Pl. amikor felvettem a telefont,úgy hogy még életemben nem beszéltem vele,nem láttam,semmi,beleszól,hogy "...(keresztnév) vagyok",utána mélységes hallgatás. :DD Én már itt ledöbbentem,de utána még ilyenek következtek,hogy "most már láttam a külsődet,most szeretném megnézni a belsődet",de érted úgy,hogy én azt sem tudom,kiről van szó,és akkor elképesztő magabiztossággal ilyeneket előad nekem.Nyugtass meg,hogy nem én vagyok hülye,és ez tényleg elég furcsa jellemre enged következtetni.Meg a hangja...ááá... :) Nem...

Hát,hogy lökött vagyok,az biztos :)) ,de azért köszi.Ha kedvesen lökött,az már valami. :)

2010. ápr. 21. 02:56
 29/41 A kérdező kommentje:

Hiba az van bennem bőven.Mint ahogy a szüleim néhányszor kifejtették,a legnagyobb hibám a hozzáállásom a dolgokhoz.Kikerülöm a problémákat,meg az olyan szituációkat,amik esetleg rossz érzéseket hozhatnak magukkal.Alapban kishitű vagyok magammal,meg a világgal kapcsolatban,mert nem hinni és nem csalódni kényelmes.

Amúgy annyira vicces,hogy ilyeneket írok le ide. :D Megspóroljuk a pszichológust,hehe. :)

2010. ápr. 21. 03:05
 30/41 anonim ***** válasza:

"most már láttam a külsődet,most szeretném megnézni a belsődet" :D:D

ez olyan: Hogy verd at a kiszemelt holgyet.

srac gondolja: 23%-ban mar mukodott szal hajra:d

jaj tenyleg nagyon gaz

remelem hogy sikerul majd neked valami... mert van azert aki ertekeli a "kedvesen lokott" embereket:)

amugy ha barmikor szeretnel kerdezni a jovoben szivesen segitek a hozzam hasonlo kedves szociopata tarsaimnak


u.i remelem nemvagy szenbanyasz kedves kerdezo:S

f/23 /irom h ne legyen zavaros de szerintem feltuno az angol keyboard mellekhatasai

2010. ápr. 21. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!