Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veled előfordult már, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veled előfordult már, hogy a rokonaid/barátaid akartak összehozni valakivel? Ugye milyen idegesítő, amikor helyetted szervezkednek?

Figyelt kérdés
Holnap elvileg randim lenne,de nagyon nincs kedvem elmenni,szerintem nem is fogok.Egy ismerős sráccal akarnak összehozni,aki egyszer látott valahol (én nem figyeltem fel rá),de beszéltem vele telefonon,és nem volt szimpatkus.Más körülmények között simán elküldeném,de most egynéhány rokonom árgus szemekkel lesi az eseményeket,sajnos.Igaz,csak jót akarnak,mert régóta nem volt senkim,és eléggé be vagyok fordulva,de szerintem nem volt szép pl.,hogy a tudtom és beleegyezésem nélkül megadták neki a mobil számom.Most hogy a fenébe szereljem le a srácot,amikor az ő családja,meg a rokonaim ismeretségben állnak,még a végén sértődés lesz itt,attól tartok... :S (23/L)
2010. ápr. 21. 01:17
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

02:55-ra: Én például nagyon kritikus tudok lenni, ami néha kellemetlen is lehet, még akkor is, ha nem akarom megbántani az érintettet. Viszont igyekszem kedvesen előadni a bírálatot, és valahol még mindig jobb, mint ha a háta mögött beszélném ki. :D


Van még rengeteg hibám, csak most hirtelen ez jutott eszembe. :)

2010. ápr. 21. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

Jaja,megalapítjuk a Szociopaták Klubját,bár ha tömbösödünk,akkor már nem is leszünk szociopaták,a fenébe. :DD

Neked is hasonló jókat kívánok!Ki tudja,egyszer valaki hátha megtöri a jeget. :) Na megyek aludni,mert holnap órám is lesz,vagy mi a fene.

2010. ápr. 21. 03:15
 33/41 anonim ***** válasza:

Jó éjszakát! :) Azt hiszem én is lépek szunyálni!

Remélem beszélgetünk még valamikor. Lehet, hogy holnap írok privit. :D

2010. ápr. 21. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Hát akkor ezt megbeszéltétek ahogy nézem. Előző ne írj privit, az angol keyboardos dominánsabb volt.
2010. ápr. 21. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Egész este azon fáradozott, hogy a "kedves kérdező" fenekét nyalhassa, szóval övé az elsőbbség. :)
2010. ápr. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
A barátkozásnál mióta van elsőbbség? :O Ha ti arra gondoltatok, hogy nálam (L) van a dologban, akkor súlyos tévedésben vagytok! :)
2010. ápr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Jó hír: a találkozó elkerülve nem túl etikus módszerekkel (rejtőzködés :).Rossz hír: apukám is kezd rákapni a témára,hogy ne legyek már ilyen gyerekes,menjek el a sráccal beszélgetni,etc... eszem megáll,komolyan.Nem igazán értem,mi köze ennek a gyerekességhez,ha egyszer nem,akkor nem.Ráadásul úgy zaklatnak ezzel,hogy 2 hét múlva fontos vizsgám lesz.

Az utolsó válaszoló meg nyugodtan írjon csak privit,örömmel fogadok minden barátkozást! :DD (kivéve a mai randi alanyomét :DD )

2010. ápr. 21. 19:14
 38/41 anonim ***** válasza:

:) Milyen szakra jársz, ha szabad megkérdeznem, és hova? :)


"Az utolsó válaszoló" :D

2010. ápr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:

Szia!

Hát ez kalandos történet.Jogra jártam,Pécsre,abbahagytam.Már rég le akartam onnan lépni,csak nem mertem szólni a szüleimnek,így aztán lett jó sok elvesztegetett év. :S Most megyek a Pázmányra anglisztikára,a nevezetes vizsga pedig szégyenszemre 23 évesen emelt szintű angol érettségi lesz... (nyelvvizsgát nem fogadják el nyelv szakon).De mielőtt még valaki belém kötne,dolgozni is fogok mellette,nem szívom el azért a szüleim összes pénztartalékát,ha már ilyen tróger vagyok. :S Vagy csak rosszul választottam,és nem mertem bevállalni.

De jó... ezen az oldalon már nyitott könyv az életem.Lassan blog lesz belőle. :D

2010. ápr. 21. 19:50
 40/41 anonim ***** válasza:
Szia! A freemailen nem tudok írni neked, mert mindig visszadobja. :( Megpróbáltam gmailről is ...
2010. ápr. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!