Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veled előfordult már, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veled előfordult már, hogy a rokonaid/barátaid akartak összehozni valakivel? Ugye milyen idegesítő, amikor helyetted szervezkednek?

Figyelt kérdés
Holnap elvileg randim lenne,de nagyon nincs kedvem elmenni,szerintem nem is fogok.Egy ismerős sráccal akarnak összehozni,aki egyszer látott valahol (én nem figyeltem fel rá),de beszéltem vele telefonon,és nem volt szimpatkus.Más körülmények között simán elküldeném,de most egynéhány rokonom árgus szemekkel lesi az eseményeket,sajnos.Igaz,csak jót akarnak,mert régóta nem volt senkim,és eléggé be vagyok fordulva,de szerintem nem volt szép pl.,hogy a tudtom és beleegyezésem nélkül megadták neki a mobil számom.Most hogy a fenébe szereljem le a srácot,amikor az ő családja,meg a rokonaim ismeretségben állnak,még a végén sértődés lesz itt,attól tartok... :S (23/L)
2010. ápr. 21. 01:17
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Utolsónak: ez azért elég gonosz lenne :D ,inkább nem rombolom le senkinek az önbecsülését.Maradok a sima nem megyek el,és nem veszem fel a telefont klasszikus forgatókönyvénél.Aztán lehet,hogy utólag írok majd valami udvarias kifogást.
2010. ápr. 21. 02:00
 12/41 anonim ***** válasza:
Hát, te tudod. Mindenesetre szerintem sokkal bántóbb lehet az, hogy a nő nem megy el valamiért (főleg ha a pasi később rájön, hogy csak ki akarod menteni magad), mint az, hogy nem lát ki a lila ködből, és eleve fölösleges nála próbálkozni. :)
2010. ápr. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
Igazad van,nekem sem tetszik az ilyen megoldás,de nem én kértem ezt az egészet.Meg aztán idegesítően magabiztosnak tűnt a srác.Ennek ellenére lehet,hogy még délelőtt írok neki,hogy hagyjuk az egészet.Bár amilyen gyáva vagyok...
2010. ápr. 21. 02:07
 14/41 anonim ***** válasza:

hat nagykar! marmint nuku eskuvo ...remenykedtem nagyidal esetleg valami ha mar ilyen orok fiatal

de ha nem 1 L/23 tuti lesz ott na mind1

amugy mertnincsenek kapcsolataid csak akkor valszolj erre ha oszinten megirod .)

f/23

2010. ápr. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:

Figy! Nem lehet, hogy szegény srác is ugyanabban a cipőben jár, amiben te, és szándékosan keltett negatív első benyomást? :)


Nagyon aranyos nőnek tűnsz, a fogalmazásod alapján ... :)

2010. ápr. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

Ok,akkor őszintén :) alapban zárkózott vagyok,és korábbi csalódások miatt sajna az utóbbi években kifejlődött bennem egy ilyen dolog,hogy nem szeretek kötődni érzelmileg.Tudom,hogy gáz,meg nem normális,de én az egyedüllétben valamiféle szabadságot találok.Legalább nem kell megfelelni senkinek,nem kell félni attól,hogy elhagynak,stb.Persze az eszemmel felfogom,hogy ez nem helyes,de ez ösztönös védekezési reakció,és nem igazán akarok harcolni ellene.Mert így kényelmes.Ez van.

Jól eldumálgatunk itt éjnek évadján amúgy... :DD

2010. ápr. 21. 02:12
 17/41 A kérdező kommentje:
02:11 Köszi. :) Lehet,hogy igazad van.Csak az a kérdés kettő ilyen ember mit tud "alkotni" együtt? :D
2010. ápr. 21. 02:17
 18/41 anonim ***** válasza:

Aham, mert nagyon hasonlóak vagyunk. Azért majd mindenféleképp írd meg, hogy mi történt, ha nem gond. :)


Engem is nyomnak "felülről", hogy miért nincs barátnőm, szóval tökéletesen megértelek. Ezért is szeretném, ha mind a ketten jól tudnátok kijönni ebből az egészből. :)


Ahogy látom már eldöntötted, hogy nem fogsz elmenni, és ehhez vársz megerősítést. Akkor viszont mindenféleképp tisztességesebb, ha előre szólsz neki. Az úgy szerintem teljesen korrekt. :)

2010. ápr. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

megertem zarkozotsagodat elegge degeneralt a generacionk diszko wc furulya verseny resztvetele nem mindenkit izgat

enis sokat dontottem ugy h egyedul akarok lenni

de mostanab ugy veszem eszre hogy ha 1 holgyel 20percig beszelek pl neten es 1x SEM kerdezek ra hogy megb@szhatom e elso randin mar tok halasak es talalkozni akar etc

en ezt soha nem igy csinaltam amugy keves baratnom volt mert sokaig tartottak

de megis szerintem eleg gaz... istenem ugy eltem volna regebben picit mikor meg emberekben megvoltak a moralis alapok

f/23 igen megint

2010. ápr. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Jaj, bocs! Az előzőt nem nekem mondtad! 02:20-as vagyok. :)
2010. ápr. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!