Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a barátom. A csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátom. A csajok szállt rá. Tudom a csaj mobilszámát. Hogy tudnék vele kicseszni, úgy hogy ne tudja meg hogy én vagyok?

Figyelt kérdés
2016. aug. 28. 17:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Leszeded pár képét a fb-ról, és egy népszerű társkeresőn felregisztrálsz a nevében és kiteszed a számát.

Mondjuk könyvtárból, hogy ne lehessen visszanyomozni.


Vagy itt gyakorin ismerkedsz a nevében pár lúzerrel, és nekik adod meg a csaj számát.


Ha csak simán pokollá akarod tenni pár napját, a helyi újságban adj fel hirdetést, hogy "Jó keresettel, azonnali kezdéssel takarító/nőt keres irodaház. Gyakorlat nem szükséges!" Nekem négy napig hajnal 5-től este 10-ig csörgött a telefonom, csak a főnököm nem vághattam érte szájba.


Legyél kreatív!

2016. aug. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hagyd békén a csajt!

Vagy ha nem megy, akkor légy egyenes, és szemtől szemben csináld, ne sunyiskodj, akkor kb. azon a szinten leszel, mint a volt pasid meg a kedves csaj.

Legyél már különb mint ők!

2016. aug. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ácsi, nem a csaj a hibás hanem a faszid, gondolkozz már kicsit.
2016. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
11/13-as Kösz a jó ötletet. Lehet hogy megfogadom. :)
2016. aug. 28. 23:33
 15/16 anonim ***** válasza:

Miért jó neked ha kicseszel vele? Ha meg már kicseszel vele, legyél tökös csaj és vállald hozzá az arcod...

Egyébként meg magadat fogod ezzel minősíteni, amit már most magad előtt is szégyellsz.


Gratulálok a probléma megoldó képességedhez!

2016. aug. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem szégyenlek én semmit sem. Vállaltam az arcom hozzá és nem sunyiban tettem. Nem vagyok gerinctelen mint ők. De szerintem azok akik itt arcoskodnak, nem hinném hogy ők jó pofát vágtak volna a helyemben, de velük is megtörténhet és várom a "jajjj de jó" engem is megcsalt a párom kiírásaikat.
2017. máj. 14. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!