Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez a sok "barátság extrákka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a sok "barátság extrákkal" kapcsolat mostanában?

Figyelt kérdés

Mostanában folyton ezt látom az ismeretségi körömben is, és mintha kezdene teljesen megszokottá válni, hogy csakúgy kefélünk egyet, majd aztán lesz valahogy. Ha más nem, akkor összejárogatunk. Régimódi vagyok, hogy én ezt ijesztőnek látom? Miért nem akarnak az emberek normális kapcsolatot, ahol nem csak egymás nemi szerveit használják?


21/N



2016. aug. 31. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
A pénzhiány az oka. Csak jobb, mint minden aktusért fizetni.
2016. aug. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Mindenhol ezt népszerűsítik. Kúrj, nem kell felelősséggel tartoznod semmi és senki iránt, válaszd a könnyebb utat, mert megérdemled, mint a L'oreal, csak itt kb. L'orállá változik. Az emberek a gyors sikert, élményt akarják, nincs bennük tűz, erő, kitartás és következetesség, hogy felépítsenek egy normális kapcsolatot. Ez szánalmas. De azért még vannak ám klasszikus párkapcsolatot kereső emberek is. :)
2016. aug. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


1-es ezt hogy érted? Milyen kapcsolat az, amelyikben fizetnek a felek egymásnak? :D Kapcsolat az is, de az nem ide tartozik.


2-es, valahogy én is így látom. Kétségbe nem esek, van párkapcsolatom:). De annak csak örülök, hogy vannak még normális emberek :D.

2016. aug. 31. 12:55
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Mert az érzelem nélküli alkalmi kapcsolat könnyebb és kevésbé fárasztó, mint egy rendes párkapcsolat.

Rám egyszer képes volt egy kb ismeretlen srác rám írni ezzel, hogy benne lennék-e... egy helyen diákmunkáztunk, kb ennyi és talán egyszer, ha láttam. :D

Én sem értettem és nem tudtam mire vélni.

2016. aug. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Na, ahhoz azért nem semmi pofa kell, hogy ilyet csak így megkérdezzen :D. Durva.

Nekem az ijesztő emiatt, hogy ezáltal mennyire elértéktelenedett a testi kapcsolat az emberek szemében, és mikor odajutnak, hogy esetleg lesznek érzelmeik, akkor meg már semmit nem fog jelenti nekik, hiszen két napja is ugyanezt csinálta a szomszéd Jóskával. De ez is csak az én véleményem.

2016. aug. 31. 13:21
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Mert tudod, van, hogy két ember jól kijön egymással, külsőre is vonzódnak egymáshoz, de nincs meg az a plusz, amitől az szerelem lenne. Így hülyeség lenne kapcsolatba belekezdeni, eleve halálraítélt dolog, viszont ha amúgy meg ezzel mindkettejüknek jót tesznek, akkor miért ne lennének barátok extrákkal?

Bár szerintem te a sima szexkapcsolattal erősen kevered e fogalmat.

2016. aug. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

van,hogy valaki nem akar kapcsolatot, de szükségletei azért vannak,úgyhogy elvileg érzelmek nélkül szexel másokkal.

engem sem érdekelne az ilyesmi, kapcsolat híve vagyok, nem barátság extrákkal. ha nagyon szingli lennék és akarnám,akkor inkább mennék bele egyéjszakásba, mint folyamatos viszonyba valakivel. nem menne érzelmek nélkül.

de szerencsére nem fenyeget a veszély,ugyanis van párom

2016. aug. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na, várjunk, itt már ilyen alfajták is vannak? :D Tehát, van amikor két ember szó szerint csak az ágyban jár össze, és van amikor utána váltanak két szót is? Teljesen mindegy szerintem hogyan magyarázzuk, attól még eléggé elkeserítő, hogy ez normális egyeseknek. Ennyi erővel akkor feküdjünk le mindenkivel aki tetszik? Ne már...
2016. aug. 31. 13:27
 9/12 anonim ***** válasza:
39%
Ugye ennek történelmi okai vannak hogy miért tartunk ott ahol ezen a téren. Nem megyek bele erősen mert tuti hogy le hülyéznének de csak két fogalom a válasz: Kommunizmus és a liberalizmus ami miatt ilyen ma a magyarok gondolkodása (szerencsére nem mindenhol) ami miatt van olyan sok válás mert ez megöli a házasság szentségét és a szexualitás tiszteletét. Lényeg hogy ha támad egy vágya az illetőnek akkor minél hamarabb legyen az kiélve mert az a jó de az a baj ezzel hogy ez mindenhová csak jóra nem vezet.
2016. aug. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
Félelem az elköteleződéstől.Sok ember számára már nyűg a felelősségvállalás és a monogámia is hosszútávon.Vannak kivételek, de egyre kevesebben.
2016. aug. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!