Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez a sok "barátság extrákka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a sok "barátság extrákkal" kapcsolat mostanában?

Figyelt kérdés

Mostanában folyton ezt látom az ismeretségi körömben is, és mintha kezdene teljesen megszokottá válni, hogy csakúgy kefélünk egyet, majd aztán lesz valahogy. Ha más nem, akkor összejárogatunk. Régimódi vagyok, hogy én ezt ijesztőnek látom? Miért nem akarnak az emberek normális kapcsolatot, ahol nem csak egymás nemi szerveit használják?


21/N



2016. aug. 31. 12:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Egyrészt itt nincs elköteleződés, azaz veszekedések sincsenek, másrészt pedig a barátság pont attól barátság, hogy nem egy vadidegennel bújsz ágyba, hanem valakivel aki fontos neked, és te is neki.

Nekem is volt tavaly egy ilyen dugópajtim :D :P :$ remekül megvoltunk, csomót hülyültünk, egyik este csattant el az első csók, és utána jött aminek jönnie kellett :$$$ nagyon jó volt az ágyban, ki nem hagytam volna!!! És hihetetlen dolog,de mái napig megmaradt a barátság, sőt erősebb lett!!! Nem a sex miatt mennek tönkre a barátságok - ha tönkremegy, az soha nem is volt igazi barátság! Annak ellenére hogy nem kúrogatom manapság mert beleszeretett egy pasasba, egyáltalán nem érzek kevesebbet iránta, ugyanolyan jó lánybarátom mint volt, és én nagyon becsülöm :PPPPP Főleg hogy őszinte volt, nem képmutatott, hogy jajjj a sex az fúj, ő még soha senkivel, a férfiak perverz disznók, csak AZT akarja mind, blöee, megkövezni...Őneki is jó volt, nekem is jó volt, a sex is csak egy olyan dolog,amiben egyetértünk egymással.

2016. szept. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
33%

Olvasom who oldalat meg 5 ev es a nemi bajokra nem lesz hatasos antibiotikum.

Az osszes gyogyszerre rezistens lesz.

Ugyan mer ?

Evente 78 mill ember fertozi magat gonorroe vel.

Az ilyen gondolkodas kovetkezmenye amikor mindenki mindenkivel esz nelkul hentereg.

Az osszes nagy civilizacio igy esett el erkolcsileg megbuktak eloszor.

2016. szept. 1. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!