Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nő létemre sokkal többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő létemre sokkal többet dolgozom mint a párom, vállalok pluszt, még takarítást is háznál. Nagyon nehéz a megélhetésem, gyerek, hitel. Ő úgy gondolja ez az én problémám, nem miatta van. Ez normális hozzá állás részéről?

Figyelt kérdés
Ő keveset keres,és nem is akar többet dolgozni. Még kocsit is tud fenntartani,lakásából van plusz jövedelme. Nekem sokszor bérletre sem telik. Nem tudom eldönteni igaza van vagy sem hogy nem segít,azt érzem hogy szeret,ezek szerint rosszul?
2016. aug. 31. 18:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%
Tehát ha szakítanál vele, annyi lenne a változás, hogy csak két főre kell főzni három helyett. Csodálatos párkapcsolat!
2016. aug. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
13%
Persze! Mégis mit vártál? :D Felnőtt nő vagy, oldd meg a gondjaidat magad. Túlvállaltad magad? Van ilyen. A párod nem tehet róla! Őt hagyd ki belőle!
2016. aug. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Huhh hát leírom a véleményem.

Gyerek a tied, hitel a tied, ezeket mindenképp neked kell állni anyagilag. Igazából köze nincs hozzá hogy te hitelt vettél fel. Viszont ha nálad lakik, neki pedig ki van adva a saját lakása, akkor úgy lenne a fer, hogy egy albérlet felének megfelelő összeget oda adna neked minden hónapban, plussz a rezsi fele.


Másik részről hogy nem akar több munkát vállalni, megértem.

Én miután kikerültem az iskolából 10 éven keresztül napi 10-12 órákat dolgoztam plussz rengeteg hétvégén is. 31 éves koromra a sok munkától olyan fájdalmaim voltam mint kb egy 65 évesnek. Exfeleségem részéről mégsem volt köszönet. Szóval ma már azt mondom nem éri meg sokat dolgozni, élni kell, ha dolgozol nem élsz. Lejjebb kell adni az igényeket és akkor kevesebb pénz is elég.

Szóval attól még szerethet hogy így áll a dolgokhoz, lehet ő is megélt már egy s mást.

2016. szept. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%

Ez nem szerelem siman kihasznal teged

Egy ferfi aki szeret nem turi szerelme halalra dolgozza magat

2016. szept. 1. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Elhiszem hogy van olyan férfi akinek rossz tapasztalata van,és kihasználta a volt felesége.A párom sem szépen vált el,az igaz.Azt viszont nem értem hogy miért annak kell ezt visszaadni aki nem tehet róla,aki becsületesen dolgozik.

Én például hitelből rendben kifizettem a volt férjemet,ezért is vagyok bajban.

Tudom hogy páromnak semmi köze ehhez.Bár én azt hittem ha szeret,érdekli.Hát úgy látszik mégsem.Egyébként nem igen tudok már miből leadni,már bérletet sem veszek,gyalogok,akkor is ha esik az eső.

Ő mindig kocsival jár,benzinre sok pénz elmegy,értem én,az az ő autója. Remélem más férfi nem ilyen,és más nő nem szenved ennyit egy kapcsolatban.

2016. szept. 1. 18:58
 16/17 anonim ***** válasza:
40%

ez nem kapcsolat

attól, hogy a gyerek a tiéd, a hitel a tiéd, attól még támogatnia kéne, mivel a párod

ha ennyire nem tetszik neki a helyzet, akkor kár veled lennie

gondolom dög kényelmes az illető, azért nem lép le

2016. szept. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem ideje elgondolkodnod Kérdező, hogy tulajdonképpen neked mi a jó ebben a kapcsolatban? Boldog vagy-e ebben a helyzetben? Lehetséges-e tenni valamit, hogy jobb legyen a helyzet?
2016. szept. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!