Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy éreznétek magatokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy éreznétek magatokat, ha kiröhögne a párotok, mert megharapott egy kutya?

Figyelt kérdés

A kérdés adott, ma ez történt velem. Egy környékbeli kutya belekapott a lábamba, nem súlyos, csak megijedtem, hogy nekem jött.

Lényegében emiatt sírtam.

Azt mondta ne hisztizzek, meg hogy gáz amit csinálok.


A seb nem is fájt annyira mint az, hogy kiröhögött.


Ti mit éreznétek, ha ez veletek történne?


2016. szept. 1. 17:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Kutyaharapás szőrivel. Ezen én sem értem hogy mit kell hisztizni. Max kapsz egy tetanusz meg veszettség elleni oltást. Nem egy cápa harapott ki egy darabot az oldaladból.
2016. szept. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 aperitif ***** válasza:
100%

Nem sok empátia szorult a barátodba. Persze, nem kell ezen hisztizni, hiszen csak egy kutya harapott meg, legfeljebb kapsz néhány fájdalmas, és nem veszélytelen oltást (rosszabb esetben oltás sorozatot), egy támadó, dühös kutyától sem értem, hogy miért ijedtél meg, hiszen évente csak egy két embert ér életveszélyes, vagy halálos kutyatámadás.

Persze majd télen, ha kettőt tüsszent, és 37,2°C-os lázzal haldoklik, akkor légyszíves főzd a teát, és borogasd a homlokát, mert az komoly.

2016. szept. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

most legalább látod, hogy milyen tapló embert nevezel a párodnak.


Bár ti nők, bár tagadjátok, de valahogy mindig az ilyen gyökerekre nedvesedtek.

2016. szept. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3-as, ha tudtam volna, hogy így reagál arra, ami nekem rosszul esik, akkor rá sem néztem volna...
2016. szept. 1. 18:34
 5/13 A felhasználó ***** válasza:
0%

Szerintem túlreagálod.

Persze az se mindegy hogy egy csivava próbálkozott be a kicsike fogaival, vagy valami böhöm nagy pitbull harapott ki egy tíz centis darabot a lábadból.

2016. szept. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Puli volt, az a kutya folyton agresszív, akárhányszor csak látom.

És nem harapott ki belőlem 10 centis darabot, de fájt mert rendesen beleküldte a fogát a lábamba és vérzett.

Csak ezt a kedves párom nem hiszi.

Nem szoktam nyavalyogni kisebb sebek miatt, de ezt most megéreztem.

2016. szept. 1. 18:53
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Tökmindegy milyen seb, az komoly megrázkódtatás, ha egy kutya megtámad. Velem régebben volt olyan, hogy rámtámadt egy, és bár megúsztam, órákig rossul éreztem magam utána, mert nem egy jó élmény. Ezzel szemben mikor a saját kutyám foga akadt belém játék közben, 4 centis sebe okozva ahogy elhúzta; csak simán tudomásul vettem, mentem a kórházba, stb. Pedig az még el is fertőződött. Ilyenkor nem a seben van a hangsúly, hanem a támadáson, meg hogy olyan védtelennek érzi magát az ember. A barátodnak ezt meg kellett volna értenie.
2016. szept. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A felhasználó ***** válasza:
76%

Azért a sebet meg a vért csak látja.

Nem mellesleg, ha így megharapott akkor nem ártana egy tetanusz oltás sem.

2016. szept. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Már kaptam, de ezt vele nem közlöm, mert a végén még ezért is kiröhögne, hogy "egy karcolásért" rohanok az orvoshoz.



Nem fogom kitenni magam a fertőzésveszélynek, mert én olyan kemény csaj vagyok.

2016. szept. 1. 19:41
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen, látta a sebet meg a vért, mert visszafelé megálltam és felhúztam a nadrág szárát, hogy megnézzem.


Épp feszült volt köztünk a hangulat, és elpoénkodta, hogy biztos elestem.

Mondom igen...

2016. szept. 1. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!