Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel ha nagyon összeves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel ha nagyon összeveszünk akkor nekem jön vagy minimum felpofoz. Hogy lehetne erről leszoktatni?

Figyelt kérdés

Ha nagyobb vitáink vannak egyszerűen nekem jön és elkezd ütlegelni, felpofoz stb. Nyilván nem ütök vissza de volt màr, hogy durvàn fellöktem emiatt.

Nagyon szeretem. Nem akarom emiatt elhagyni de idegesít ez a szokása.



2016. szept. 3. 13:43
1 2 3
 11/22 fru_ ***** válasza:
100%

Betegség, vagy nagyon primitív világban nevelkedett.

Vannak indulatkezelési tréningek, de valahogy nem hiszem, hogy belátná, hogy szüksége van rá.

Csak veled ilyen, vagy általában is ez az adu ász nála(boltban, buszon, stb) ?

2016. szept. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Csak velem.
2016. szept. 3. 14:54
 13/22 Bence_ ***** válasza:

Tehetetlen,dühös. Így vezeti le.

Abszurd és rossz.

Menjen pszichológushoz.

2016. szept. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy elég rossz családból származik.

Ahol anyuka papucsként bánt apukával.

Anyuka elég temperamentumos.

Apuka pedig egy nyuszika aki nem kepes kiallni magaert.

Nem tudom lehet-e ennek koze hozzá.

2016. szept. 3. 15:36
 15/22 anonim ***** válasza:
51%
Spricceld le vízzel az arcát...a kiscicáknál bejön :D
2016. szept. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nőként mondom, hogy pofozz vissza. Mégis milyen jogon pofozgat téged? Üss vissza, aztàn pislogjon csak. Undorítónak tartom amikor egy csaj feljogosítva érzi magát erre, csak mert nő.


A màsik megoldàs, hogy egy emberes pofon utàn ott is hagyod a francba. Az az egy jàr neki. Ha nem teszel semmit csak tűrsz, ez fokozódni fog.

2016. szept. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Bántalmazó kapcsolatban bentmaradni (mindegy, hogy férfi vagy nő az agresszor, vagy éppen fizikai vagy lelki bántalmazás) felér egy pszichés öngyilkossággal.

Szerinted szeret az az ember, aki pofonnal győzköd.

Majd a gyereketekből is kiveri a dackorszakot.

2016. szept. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
43%

Nem ilyen fekete-fehér a helyzet, mint hiszitek szerintem. Én is éltem hasonló kapcsolatban.

Kérdező, privátban beszélgethetünk, én 2 évet éltem le hasonló módon.

(Igen, én is az a lány voltam, aki ütött.)

2016. szept. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Öntsd le vízzel!
2016. szept. 4. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
55%
Amit írtál a családi hátteréről, szerintem fontos. Tulajdonképpen egy olyan minta volt előtte, amit most ő is követ, valószínűleg nem tudatosan. Ha értelmes, szerintem idővel le lehet szoktatni erről, de csak akkor, ha igazán szeret és tisztel téged. Ez az alapja, ha ez nincs meg, akkor valószínű ilyen marad, de a kölcsönös szeretet és tisztelet nélkül egy párkapcsolatnak nincs értelme. A leszoktatást verbálisan próbáld, szerintem semmi értelme nem lenne, hogy megüsd, min ahogy néhányan tanácsolják.
2016. szept. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!