Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel ha nagyon összeves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel ha nagyon összeveszünk akkor nekem jön vagy minimum felpofoz. Hogy lehetne erről leszoktatni?

Figyelt kérdés

Ha nagyobb vitáink vannak egyszerűen nekem jön és elkezd ütlegelni, felpofoz stb. Nyilván nem ütök vissza de volt màr, hogy durvàn fellöktem emiatt.

Nagyon szeretem. Nem akarom emiatt elhagyni de idegesít ez a szokása.



2016. szept. 3. 13:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%

Intelligencia kérdése. Csak mert ezt làtta otthon, még nem kell követni. Belém is neveltek ezt- azt. Mégsem lettem olyan, mert gondolkodó emberként nem tartom jónak amiket otthot tanítottak, vagy amit làttam példaként.

Megvàltoztatni nem nagyon lehet. Otthagyni viszont igen. Nézzen màst boxzsàknak. A visszaütés azért lenne jó, mert talàn érezné a tettei súlyàt. Miért kellene megúsznia? Csak mert nő? Esèlyes hogy pont azért engedi ezt meg magànak mert tudja, hogy nem àllsz ki magadért.Amennyi pofont màr kiosztott hiszti cìmén, egy igazàn odaférne a képére is.

2016. szept. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele.

Megígérte, hogy próbál uralkodni magán.


Nem akarom elhagyni mert szeretem és ő is engem. Ebben biztos vagyok. Csak nagyon indulatos és temperamentumos akárcsak az anyja.

Megütni meg végképp nem fogom! Nem vagyok primitív vadbarom, hogy megüssek egy nőt! Habár én sem nézem jó szemmel, hogy ő megüt néha. De remélem tartja magát az ígéretéhez.

2016. szept. 6. 18:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!