Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Tényleg csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szöszi1994 kérdése:

Mit csináljak? Tényleg csak az én hibám?

Figyelt kérdés
A barátommal mostanába sokat veszekedünk és nagyon elegem van már belőle. Minden kis szaron összeveszünk. Meg olyanokat mond ami nagyon megbánt engem. Elegem van már belőle de mégis szeretem. Ma is összevesztünk de én békülés képpen szerettem voona egy kicsit kényeztetni. De ő elhúzta a kezem. És mondtam neki hogy nem engedi meg? Azt mondta hogy ki mondta hogy nem engedi meg... Utánna mégegyszer próbbálkoztam és azt mondta hogy nem engedi meg. Mert hogy veszekedtünk meg ilyenek. Én sem vagyok tökéletes de ő sem az. Mindenért engem hibáztat. Veszekedünk azon hogy más lányokat néz. Mondtam neki hogyha egyenesen megmondja hogy nem nézte vagy én rosszul láttam elhiszem neki. Nem kell semmi körítés csak mondja meg és elhiszem. Olyanokat mond nekem hogy nem érdeklem, azt csinálok amit akarok... utánna meg mondja hogy egy idióta hülye..... meg sokmindennek elmondja magát. Megkérdeztem tőle hogy meik a fontosabb az hogy megnézze a lányokat vagy pedig én. És erre azt monta hogy ő majd eldönti hogy neki mi a fontosabb. Nem az kellett volna mondania egyből hogy én vagyok a fontosabb? Vagy csak én gondolom rosszul. Nem igazán szeretek már vele lenni. De még szeretem. Mit tegyek. Tényleg csak az én hibám.
2010. ápr. 21. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:

A normális beállítottságú férfiak megnézik a nőket. Ők ilyenek. De addig neked sem kellene ezen kiakadnod, amíg csak nézi. Nem szúrhatod ki a szemét.

Erre szokás mondani, hogy attól hogy valaki diétázik, még az étlapot megnézheti.

2010. ápr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kettőn áll a vásár... A veszekedésekhez te is kellessz... De ha télleg ilyen gyökér, mint ahogy leírod...


... akkor inkább bobd...

2010. ápr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ő azt mondta hogy nem nézi. Én meg elhiszem neki. Csak félek hogy visszaél ezzel. De nem is ez a lényeg. Hanem hogy mit csináljak?
2010. ápr. 21. 19:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha folyamatosan megbánt és nem szeretsz vele lenni, neked kell lépned, kezdj új életet. Nehéz lesz, de szerintem ez a helyzet még nehezebb lehet.


Ha nagyon ragaszkodsz hozzá, valóban szereted és úgy érzed még helyrehozható a kapcsolat, akkor próbálj még beszélni a barátoddal. A helyedben kipuhatolnám, hogy mit érez irántad pontosan.. Szeret, csak fáradt/sok a problémája vagy változtak benne a dolgok... Viszont ami a legfontosabb: TE IS NÉZZ KÖRÜL! Könyörgöm nő vagy, te is megérdemled, hogy megnézd a pasikat, olyan helyes fiúk mászkálnak az utcán. Egy-két feltűnőbb félrepillantás után, ne félj, észbe kap a barátod.

2010. ápr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!