Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szingli lányok, hajlandóak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli lányok, hajlandóak lennétek kompromisszumokra is ha egy új pasi lenne a láthatáron?

Figyelt kérdés
2016. szept. 5. 14:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Amíg csak láthatáron van, addig nem. Ha valami alakul, akkor ésszerű kereteken belül igen.
2016. szept. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%
Csak akkor lennék hajlandó kompromisszumra, ha látom értelmét. Ha viszont olyan kompromisszumot kéne kötnöm, amivel már az alap, minimum igényeimet kéne feladnom, akkor sztornó az egész. Inkább vagyok egyedül, mint hogy feladjam önmagam csak azért, hogy legyen pasim.
2016. szept. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Bár én se vagyok szingli, de ha az lennék, akkor az az adott dologtól függ. Amiben biztos nem vagyok hajlandó kompromisszumra:


- vegyem fel a vallását, aszerint éljek (van vallásom, bár a saját meglátásaim szerint élek)

- nem adom fel a hobbimat

- nem adom fel a céljaimat (munka pl)


Hát, most így hirtelen ennyi.

20N

2016. szept. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
70%

Lehetőleg semmiféle új pasi ne nyúlkáljon alám, oké? Ezért ütök és rúgok.


Milyen kompromisszumokra gondolsz? Minden emberi kapcsolatban szükség van kompromisszumokra, még a családi és baráti és munkahelyi kapcsolatokban is.


Úgy gondolod, nagy kompromisszum egy szingli, egyedülálló nőnek párkapcsolatot kialakítania egy hozzá illő megfelelő társsal? Vagy hogy gondoltad pontosan ezt a kérdést?

2016. szept. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Igen.

Alapvetően elég makacs vagyok,de ha valakit szeretnék és nagyon megakarnám szerezni meg is változnék érte.

2016. szept. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!