Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ne is bánjam, mert ha az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne is bánjam, mert ha az első szex nem jött össze, akkor úgy sem működött volna a kapcsolat?

Figyelt kérdés

22 éves férfi létemre életemben első alkalommal összejöttem egy lánnyal. Egy hónapig csak petting volt, amikor az együttlétre került volna sor, egyszerűen nem állt fel. (Egyébként azóta sem.) Izgultam több dolog miatt. Azóta beszélünk ugyan, de csak barátok vagyunk. Úgy érzem, szeretem őt, de már nincs esélyem nála?

Önmagában az hogy nem jött össze a szex, elég lehet, ahhoz hogy elmúljon minden érzelme irántam vagy lehetséges, hogy más szempontból sem feleltem meg neki?



2016. szept. 6. 09:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én is későn, 21 évesen vesztettem el és felállt.


Az első alkalom előtt áthívtam magamhoz vacsorázni és megittunk ketten 1 üveg bort. Az segített hogy ne izguljak.


Attól is függ hogy mit gondol rólad hogy mennyire tapasztalt lány. Sok fiúval volt már előtted?

2016. szept. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jártam már én is így,és az aktuális nő elhajtott,a nő nem szeretett tehát ő azt várta hogy a szex jól menjen és majd a többi alakul hidd el nem vesztettel sokat vele,vagy veszel 1-2 Boom Boom tablettát és úgy mész úgy biztos nem lankad le😁
2016. szept. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem szerelmes volt belém, legalábbis volt, hogy órákig csak mosolyogtunk egymásra. Volt már több kapcsolata. Néhány évvel idősebb tőlem.
2016. szept. 6. 10:01
 4/12 anonim ***** válasza:
Tudta, hogy szűz vagy?
2016. szept. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudta. Ennek van jelentősége?
2016. szept. 6. 10:06
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy nem kívántad őt eléggé. Én első szex előtt már ha csókolóztam a barátommal vagy puszilgattam a nyakát rögtön felállt neki. Mondjuk egyből észrevettem, pl buliban vagy utcán :D Mi sokat vártunk az elsővel és lehet hogy azért akarta már ennyire. :) 21L
2016. szept. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen, ha ezen múlott volna, akkor én sem jöttem volna össze az első pasimmal. Az első 10 volt borzalmas, én túl szűk voltam, neki nem állt fel eléggé. Túllendültünk rajta. Ne parázd túl, mindenki tudja, hogy ez ilyen.
2016. szept. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ne is bánjad, ő sem bánja.

Én múltkoriban emiatt ábrándultam ki egy pasiból. Nem állt fel neki, de azért azt szerette volna, hogy én sz.pjam neki keményre. Életemben nem volt még ilyen megalázó helyzetem... Lehúzta a gatyát és SEMMI!!! Nagyon kényszeredettem sz.ptam, és nem engedte, hogy abbahagyjam, és még akkor sem állt fel, vagy alig-alig.

Extra égő volt, utána el is hajtottam. Remélem, soha az életben többé nem lesz részem ilyenben.

(Ps.: szerintem ő is ezt érzi)

2016. szept. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha biztosra akarsz menni, de izgulsz, akkor vegyél be potencianövelő tablettát. Teljesíts neki, megnő az önbizalmad, és legközelebb már nem lesz a tablettára szükséged. Az első alkalom mindig meghatározóbb. Ha szerencséd van, ad még neked esélyt.
2016. szept. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Erős gátlások, zárkózottság? Ezek is lehetnek az okok között, sajnos.
2016. szept. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!