Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez természetes velejárója egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez természetes velejárója egy párkapcsolatnak vagy csak mi nem illünk össze?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mennyire normális egy több éves párkapcsolatban az állandó problémázás kisebb, jelentéktelennek tűnő dolgok miatt? Előfordul az ilyen a legjobb kapcsolatban is, vagy csak nálunk van ez így? A pasim akad fenn mindig valami pici hülyeségen, ami nekem már kezd sok lenni. Pl.: Nem hajlandó velem menni sehová, ha (szerinte) nagyon mély a kivágás a ruhámon. Ha nem vele foglalkozok, hanem leülök a gépemhez kicsit beszélgetni, vagy akár ide fórumozni, már látom rajta a duzzogást. Ha kicsit elmennék egyedül kávézni, sétálni vagy edzőterembe, már jönne velem. Nagyjából ilyen és ehhez hasonló dolgokról van szó, amik nem befolyásolják az érzelmeimet felé, de a napjaimat nagyon meg tudja keseríteni egy olyan odaszólással, hogy más mindig fontosabb, mint ő. Ez nem igaz, csak természetemből fakad, hogy szeretek egyedül is lenni.

Ja, de ha ő megy valahová több órára, baráthoz, nagybácsihoz, stb. az teljesen rendben van, az nem gond, azt nem tehetném szóvá biztosan. (Mondjuk nem is szoktam.)


2016. szept. 6. 13:37
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Hát igen, egy ennyi idős pasitól többet vár az ember. Érzelmi intelligenciája a nullához közelít, ez a legnagyobb baj. És ezzel engem is visszahúz, nem tudunk együtt fejlődni.
2016. szept. 6. 15:31
 12/27 Költőnő? ***** válasza:
És hogy döntöttél?
2016. szept. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Bár tudnék dönteni. Még várok egy kicsit, de csak egy kicsit.
2016. szept. 6. 21:34
 14/27 Költőnő? ***** válasza:
És mire? Mert sztem magadnak is válaszoltál.
2016. szept. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Inkább megdöglenék egyedül...egy bizonyos kor után az ilyen emberekre ez a természetes reakció!

Nálad miért nem jött még el ez az érzéss??

2016. szept. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Mert nem olyan könnyű kidobni valakit, akit SZERET az ember. Én úgy érzem, megtettem mindent, többször jeleztem neki, hogy hagyja abba, mert ez így nagyon nem oké. Nem nagyon változott semmi. De az a helyzet, hogy ezeket szavak nélkül is éreznie kellene a másik félnek, ha igazán jó a kapcsolat, hogy nem csinálunk olyat, ami a másiknak rossz. Azt hiszem, gyorsan véget vetek ennek a történetnek.
2016. szept. 7. 10:24
 17/27 anonim ***** válasza:
Sikerult, kerdezo?
2016. szept. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdeklődést.

Nem nagyon változnak a dolgok.

Pár napja letöröltem facebook-ról, mivel mindig azt sasolta, mikor vagyok online. Nagyon gáz. Most, hogy letöröltem az a gondja, hogy így akarom titkolni, hogy a pasi ismerőseimmel beszélgetek, és ő ugye ezt nem láthaja.

Képes az idejét és az energiáját ilyen kutakodásra pazarolni, engem meg kikészíteni.

2016. szept. 10. 10:51
 19/27 Költőnő? ***** válasza:
De még mindig nem szakítottál
2016. szept. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Mert nem könnyű. Hiányozna piszkosul.

Miért nem lehet rá hatni észérvekkel???

2016. szept. 10. 13:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!