Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állatszeretők! Lemondanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állatszeretők! Lemondanátok az állattartásról, ha a párotok, akivel összeköltöznétek, allergiás lenne az összes állatszőrre?

Figyelt kérdés
Nem a meglévő állatotokról, hanem arról, hogy vesztek/örökbe fogadtok egy állatot.
2016. szept. 6. 20:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%
nem, de ilyen párt nem is akarnék, mégis minek
2016. szept. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Léteznek halak, madarak, hüllők, stb.
2016. szept. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Imádom az állatokat, de ha arról van szó, hogy pillanatnyilag nincsenek kedvenckéim, szerelmem viszont van, akkor számomra nem kérdéses a döntés.


Nyilván ha úgy ismerkedünk meg, hogy nincsenek állataim, akkor konkrét problémát nem okoz az allergiája, és persze, szóban mondja, de ezt a gondolatot elhessegetném, mondván, hogy ezen a hídon majd akkor menjünk át, ha odaértünk.


Nyilván úgy gondolkodnék, hogy kertes házba szeretnék majd idővel költözni, ott lehetnek kinti állatok is, és már nem annyira zavaró az allergiája sem. Kompromisszum. Lakásban meg amúgy sem érzik olyan jól magukat az állatok, mondom ezt úgy, hogy egy agyontenyésztett, kifejezetten lakásra optimalizált rém lusta perzsa cicám van, még ő, aki három lépés után is lefekszik kipihenni a napi fáradalmakat, ő is sokkal jobban érzi magát, nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb anyósom nagy családi házában, ahova néha elvisszük megőrzésre, amíg nyaralunk vagy valami. Pedig ott ki sem mehet a kertbe. Képzeld el, hogy érezné magát egy cica- ne adj' isten kutya-, aki még ráadásul egy kellemes, füves udvar lakója. Szóval alapvetően szerintem nem megoldhatatlan a probléma, de ha nagyon muszáj, le tudnék mondani az állattartásról a párom kedvéért. Aki előbb elnyerte a szívem, azt részesítem előnyben. Persze ha most hirtelen egyedülálló lennék, és nálam maradna a cica, nincs az az égi csoda, ami rávenne, hogy lemondjak róla egy esetleges udvarló kedvéért.

2016. szept. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"ő nem akar gyógyszert szedni"

Én szedtem már többféle gyógyszert is, mindegyik mellett majd megfulladtam, ha a macskáimat simogattam hosszabb ideig.

Egyébként allergiásként is szeretnék állatot tartani majd mindenképp, most is van 4 cica a családban. Nem a lakásban laknak, az udvaron nincs velük semmi gond, csak arról kell lemondanom, hogy fél óráig ölelgessem őket.

Egyébként vannak "hipoallergén" fajták, azokkal nem lenne gond. Plusz van egy csomó állat, aminek nincs szőre (hüllők, halak, madarak, kétéltűek)..

2016. szept. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha ilyen kutya macska egyéb szeretgethető állatra gondolsz, léteznek olyan fajták amik nem váltják ki az allergiás reakciót pl a labradoodle ilyen kutyus :)
2016. szept. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!