Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mennyire normális, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire normális, hogy a párom annyira bele van kattanva a munkájába, hogy a nehéz helyzetekben sincs velem, mert jaj a munka?

Figyelt kérdés
Egyébként csak a hétvégeken vagyunk együtt, hétköznap nincs itthon. Egy épitkezésen kisfőnök, szóval tény és való, hogy sok a teher rajta és ő biztosítja a fő pénzforrást. Viszont nekem egyre nehezebb, hogy a munka az első, és van egy elége elhúzódó betegségem, ami szintén kiborít már és sosincs mellettem soha, ha orvoshoz kell mennem, mert a munka munka... Nincs kihez hozzábújni, egyáltalában sincs mellettem, legtöbbet csak telefonon beszélünk futtába, mert mindig rohan akkor is. Sokat veszekedtünk emiatt és már egy csomót sírtam, hogy inkább menjünk szét, mert én így nem vagyok boldog. Így is úgy is magam vagyok nagyrészt. Ő viszont nem akar, azt mondja szeret, de hát a munka munka munka. Nem érti meg, hogy nekem ez nem jó, fáj. Hogy bírjam változásra, ha nem érti meg, hogy nekem ez így nem jó, de közben szakítani sem akar? Igenis szükségem lenne rá, hogy mellettem legyen és néha eljöjjön velem orvoshoz... Mire számítsak később, ha ezt sem teszi meg?
2016. szept. 8. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell az engedélys ahhoz, hogy elhagyd.
2016. szept. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Munkamániás. Ez egy spirál, amiből nem lehet kitörni - illetve csak igen nagy elhatározással.

Ha így nézzük, ő is segítségre szorul, nemcsak te.

Ez az állapot neki nagyon kényelmes amúgy, ezért nem akar szakítani. Nem is lehet beszélni vele, nem hallgat rád.

Adni kéne neki ultimátumot, ha nem változik meg, akkor szeded a sátorfádat.

2016. szept. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha meg a fizetése 1/3át hordaná haza, és meló után a meccset bámulnák, akkor meg az lenne a bajod.
2016. szept. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3as: igen, akkor az. Most meg ez. Mert ez is épp olyan baj.
2016. szept. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-as, miért csak a két véglet van?
2016. szept. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Miért van az, hogy az ember kiír ide egy kérdést, és a sok megkeseredett farok, egyből csak köpködni tud? Ha nem tudtok normális választ adni, minek írtok? Tisztelet a kivételnek!!!!!! A kötekedő bunkók meg húzzanak már a francba...
2016. szept. 8. 15:39
 7/7 Noren1989 ***** válasza:
Erről mennyit szoktatok beszélgetni? Addigra a véralkohol is megvan már?
2016. szept. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!