Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Ha egy lány zárkózotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ha egy lány zárkózottabb és nem olyan közvetlen (alkatilag ilyen), akkor ha tetszik, miért adjátok fel olyan könnyen? Miért nem próbálkoztok kitartóbban? 26/L

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 13:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%
Ucsó nem működsz furán.Ugyan ilyen vagyok.Én még meg szoktam spékelni a sztorimesélő tesztel.Elkezdem a történetet és a felénél abbahagyom.Ha nem kérdez rá hogyan végződött,az életbe többet föl nem hívom.
2010. máj. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

én ugyanilyen lány vagyok,csak 17 éves.Van egy srác aki már 2 éve tetszik,lehet,hogy tönbb is ez mint "tetszés".

Már az elején elkezdett közeledni,de ő olyan tipikus "ájulj el tőlem kérlek" fajta és nálam is akarta 1 perc beszélgetés után az ölelgetős,meg bújkálós ,manővert nah hát én meg jól leoltottam és azóta így húzzuk egymást.Ő beszólt én visszaszóltam,stb. .aztán tavaly elkezdett furán vislekedni.nem idegesített direkt,hanem kedves volt meg ilyenek,de én mégsem engedtem neki soha.Aztán idén már tényleg jó haverok "lettünk". Mások szerint hülye vagyok,hogy nem fogadtam a közeledését normálisan,mert hát azért...valljuk be szegénykém elég rendesen tepert.de még mindig bennem van,hogy csak azért csinálta,mert én nem omlottam a karjaiba...

de mostmár kezdem megbánni. bocsi a hosszúságért,csak úgy éreztem,hátha segít,ha olvasol vmi konkrét történetet....

szóval szerintem muszáj nyitottabbnak lenni,főleg,hogy te már 26 éves vagy nem 17...(ezt egyáltalán nem rosszból írtam)

2010. jún. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Utolsó! Tudom, hogy nem rosszból írtad! Köszi!:)
2010. jún. 20. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!