Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lepjek ki?

Figyelt kérdés
A ferjemmel teljesen eltavolodtunk egymastol. Meg csak 1 eve vagyunk hazasok, de biztos, hogy nem o az igazi, nem volt jo valasztas. Semmiben nem tars, nem segit, eltipor. De nem tettekkel, hanem passziv agresszivan. Amugy mindenunk megvan. Jok az anyagiak, szep lakasban elunk. En egyetemre keszulok, amit nem szeretnek feladni. Ha elhagyom, csak edesanyamhoz mehetek, de vele par nap utan megorulok, vagy itt maradok es kibirom valahogy. Melyik a kevesbe rossz? Kerlek ne bantsatok, mert nagyon kivagyok.
2016. szept. 13. 14:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
9%

Savazhat mindenki,

én összeszorított fogakkal kibírtam 3 évet egy KUKA kapcsolatban. Hogy miért? Mert ennyi idő kellett, hogy anyagilag összeszedjem magam. Nem tartott el, nekem is volt fizetésem. Csak félretett pénzem nem. Én sem akartam

Abba is beleőrülnél, ha anyáddal kellene laknod vagy egy egyetemi koleszban egy szép lakás után.

Dolgozz, legyen egy kis pénzed. Tanulj levelezőn. Amellett tudsz dolgozni is.

2016. szept. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ez a szep lakas dolog nagyon szemet szurt mindenkinek. Azert irtam, hogy erzekeltessem, hogy nem egy putriban lakunk es emiatt van feszultseg. Van felretett penzem, es edesanyamnal is szep helyen laknek. Nem a lakas minosegen van a hangsuly.
2016. szept. 13. 15:19
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan megsértődhetsz, de egy jó kapcsolat nem megy úgy tönkre egy év alatt, hogy a férjed annyiba nem tart, mint más a kutyáját. Te írod, hogy végig se hallgat, kiröhög, beszólogat, eltipor téged, semmiben nem társ.

Nem 15 év alatt jutottatok el ide a rózsaszín felhőcskés időszaktól, hanem röpke egy év alatt! Mi változott ennyit? Hogy kezdődött?


Mert lehet, hogy az esküvőt még akarta, de téged már nem akar, mert hogy nem szerelmes beléd, az egészen biztos. Szerintem pont az a célja ezzel a viselkedéssel, hogy végre elmenj. Csak tudja ő is, hogy nincs nagyon hová menned, ezért nem mer kirakni.


Ha van félretett pénzed, akkor nem tudom, mi a gond. Fogod magad, kiveszel egy kis albérletet, és nem kell elviselni se anyád, se a férjedet. Gondolom, most sem ő tart el, és van munkahelyed, nem szorulsz rá senkire.


Ha nagyon akarsz, egy héten belül is ott tudod hagyni.

Sőt, mehetsz koleszba is, ha továbbtanulsz.

2016. szept. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem sertidtem meg, csak a stilusodat tartom indokolatlannak. En voltam ebben benne, en tudom mi volt. Kerlek ne tudd nalam biztosabban ok?
2016. szept. 13. 15:50
 15/17 A kérdező kommentje:
A felretett penz elfogy idovel. Az egyetem mellet meg nem fogok tudni annyit dolgozni, hogy eltartsam magam. Hozza teszem nem is szeretnem kicsinalni magam.
2016. szept. 13. 15:52
 16/17 anonim ***** válasza:
Rohadtul nem számít, hogy milyen csillivilli házban élsz, ha életed társa, vagyis a férjed semmibe vesz, és a kutyájának tekint. Valamiért te tartottad fontosnak ezt közölni velünk, hogy nem "putriban" laksz. Tudod vannak olyanok, akik igen szerény körülmények között is kitartanak egymás mellett 20-30-40 évig is, vagy éppen amíg az a bizonyos el nem választ... A helyzeted nagyon elgondolkodtató, és rávilágít napjaink felszínes párkapcsolataira.
2016. szept. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hányan ajálkoztak be privátban hogy eltartanak? Itt gazdag loosert fogni?
2016. szept. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!