Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedülálló lányok, nők! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló lányok, nők! Ti mit tennétek az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy van egy férfi, akibe fülig szerelmesek vagytok. Összejöttök, minden nagyon szép és jó. Aztán egyszercsak egy baleset éri a párotokat, elveszíti mindkét karját és mindkét lábát. Vele maradnátok ezek után, vagy nem bírnátok a terhet és elhagynátok?
2016. szept. 14. 08:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szörnyű ebbe belegondolni is, igazából azért is mert van egy gyerekünk akivel imád játszani, nem tudom hogy képes lenne e egyáltalán felépülni az egészből érzelmileg. Hiszen mennyi mindent veszítene ezzel..

Nem hagynám el, hiszen évek óta együtt vagyunk, és mint írtam gyerekünk is van, minden erőmmel azon lennék hogy a helyzethez képest ismét boldognak lássam.


Illetve bizakodnék a mai világ fejlődősében, hihetetlen áttörések vannak ezen téren is: csak két gyors guglis példával élve :)

[link]

[link]

2016. szept. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

nem hagynám el

25L

2016. szept. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen. Egy-egy végtag elvesztése nem okozna problémát, de huszonévesen nem sok mindent tudnék kezdeni egy törzzsel. Élni akarok, kirándulni, szórakozni, világot látni, gyerekeket. Ebbe nekem nem fér bele a teljesen mozgáskorlátozott párom.
2016. szept. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!