Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bízhatok 3 hónap után egy nőben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bízhatok 3 hónap után egy nőben?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok 3 hónapja egy csinos vékony növel. Nagyon szeret, nagyon figyelmes, törődő, mindent magad. Szex nagyon jó vele. Elfogadja külső hibáimat. Nagyon vallásos őszinte lány.

Nehéz helyzetbe van azt mondja és egy hónapra kér tőlem 1 millió ftot.

Ennyi az összes spórolt pénzem. Adjam neki oda?


2016. szept. 17. 13:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnám, akármennyire is szüksége van rá. Kérjen a rokonaitól, vegyen fel hitelt végszükség esetén. Mindenben támogatnám, nem kérnék tőle randikon pénzt, de ez nagyon nagy összeg. L
2016. szept. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

én se adnám

szerinted mégis miért olyan figyelmes meg minden

2016. szept. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tenném. Ez túl nagy összeg egy szimpla kölcsönre. Főleg ha csak egy hónapra kell... Nekem gyanús, hogy ilyen rövid lejáratra kér ekkora összeget.


30/F

2016. szept. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Kizart.
2016. szept. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Több info kéne, hogy erre választ adjak.
2016. szept. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

Biztos én vagyok szívtelen, de anyámnak nem adnám oda ezt az összeget!


Figyelj, három hónapig bárki el tudja játszani, milyen rendes, vallásos, és őszinte, majd ha három éve együtt vagytok, és minden percben melletted állt, akkor lehet, hogy megbízhatsz benne annyira, hogy kölcsön adj egy nagyobb összeget. Mondjuk százezret...


Egy millát akar, de fogadjunk, hogy azt nem tudod, hogy mire kéne a pénz, miért pont most, miért pont tőled, és miből szeretné megadni?

Azt is kizártnak tartom, hogy egy hónapon belül összekapar ennyit, hogy visszaadja, mert ezzel az erővel már összeszedhetett volna ennyit, és nem kéne kölcsönkérni.


A fejeddel gondolkodj, ne mással (akár a szíved, a kár a farkad vezet, mindegy).


Nyugodtan mondj neki nemet.

Ha tényleg szeret, akkor nem fogja a szívére venni, és a kapcsolat folytatódik tovább.

Ha eltűnik, akkor csak a pénzedet akarta, és jobb is, ha elment.


Esetleg, ha nehezen tudsz direkt nemet mondani, akkor hazudj. Lekötötted kamatra, két éven belül nem veheted ki, mert akkor elbukod egy részét. Kölcsönadtad a szüleidnek, akik autót vesznek. Befektetted egy haverod vállalkozásába. Tök mindegy, a lényeg, hogy nincs.



És nem akarlak lelombozni, de a nőd mindenképp eltűnik pár napon belül. Ha nem adsz pénzt, akkor azért. Ha adsz, akkor meg a pénzeddel együtt. És tartok tőle, hogy feljelentéskor derülne ki, hogy nem is az, akinek mondta magát.

2016. szept. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

XD ha az ev balekja akarsz lenni add neki yoda


De amugy szerinted miert ilyen torodo?

2016. szept. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Elég korai ennyi idő után ilyen nagy összeget kölcsönkérni.
2016. szept. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Oda ne add neki, atveres, le akarja nyulni az összes penzed!!! Azert jatszs a kedvest mert ki akar fosztani!!!


Egyebkent meg a nokben semennyi ido utan nem lehet megbizni.

2016. szept. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Meg egy honapra kerne, mibol fizetne vissza egy honap mulva! Ne hagyd hogy atverjen kerdezo!
2016. szept. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!