Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha még mindig tartja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha még mindig tartja a kapcsolatot a volt barátnővel?

Figyelt kérdés

2 éve dolgozom ennél a cégnél, igazság szerint első pillanattól fogva tetszett a főnököm, de számos oka volt annak, hogy miért ne legyen köztünk semmi, többek között az is, hogy volt barátnője. Mivel 14 éve voltak együtt, így meg sem fordult a fejemben, hogy bármi több lehetne köztünk, és ehhez egészen mostanáig tartottam magam. Aztán egy pár hete nagyon elkezdett érdeklődni felőlem, már nem csak a munkáról beszéltünk, hanem egyre személyesebb témákat is érintettünk, míg végül elhívott vacsorázni. Kiderült, hogy 2 hónapja szakítottak a barátnőjével és a lány már el is költözött tőle. Szerencsére nem voltak házasok, közös gyerekük sincs és sokat taglalta mennyire elhidegültek egymástól így a vége fele, meg egyébként is mennyi gondjuk volt szóval azt hittem a múlton könnyen továbbléphetünk és végre együtt lehetünk. Sajnos nem lett igazam.


Az exe képei még kint lógnak a falon, eljárnak együtt bulizni, egy baráti társaságban vannak, sokszor találkoznak és állítja, hogy ők csak barátok. Esze ágában sincs pontot tenni ennek a végére, ő ezt élvezi, szerinte így rendben van minden. Engem persze titkol előtte, nem akarja hogy a lány tudjon rólunk, mert nem szeretné megbántani (nem értem, ha szakítottak akkor ezzel miért bántaná meg?). A munkahelyen is titkolja a kapcsolatunk, amit még valahol meg is értek, de a volt barátnő előtt miért kell? Ez kiakaszt.


Egy pár barátjának már bemutatott amúgy, minden nap keres, ír, hív, tehát nem úgy tűnik, mint aki csak játszadozik velem. Viszont úgy érzem, ha ez így megy tovább akkor a volt barátnő sosem kerül ki a képből.

Túlreagálom szerintetek? Mi lenne a jó megoldás?


2016. szept. 19. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Hogy tudsz ekkora görénnyel együtt lenni??? Szemernyi önbecsülésed sincs?
2016. szept. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Exem a kolléganőjével jött össze, és csalt meg, míg együtt voltunk. Őt sosem titkolta a kollégái előtt.A kollégái még csodálkoztak is, hogy ennyire nyíltan csinálja, próbálták a helyes irányba lökni, hogy előbb talán zárja le a jelenlegit - engem -, ha nem akarja tovább folytatni. Engem viszont már nem engedett be a melóhelyére, a céges bulikat is eltitkolta, ha mégis szólt nekem valaki, akkor kerek-perec megtiltotta hogy menjek. Pár hónapig szórakoztunk így, aztán megelégeltem és ott hagytam.

Azt akarom csak ezzel mondani, hogyha tényleg a barátnőjének tartana, akkor magasról leszarná, hogy Rólad, a jelenlegi kedveséről mit gondolnak, és Téged nyomatna mindenhol, hogy mennyire odáig van érted. Ez a pasi csak egy luknak tart, semmi többnek. Valószínűleg majd újra össze fog jönni az exével.

2016. szept. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a pasi nem szeret téged, még mindig a volt nőjéhez vonzódik sajnos, és az most teljesen mindegy, hogy testileg vagy lelkileg, de KÖTŐDIK HOZZÁ.

Nem tudom, hogy mennyire mentél bele ebbe a történetbe, de ne számíts túl sok jóra. Még mindig az ex a fontos, az ő érdekei, érzelmei, a tiédre pedig nagyívben tesz. Ez "csak" annyit jelent, hogy nem zárta le magában teljesen a kapcsolatot, hiába mondja az ellenkezőjét. Ehhez idő kell, sok idő.

Én azt tanácsolnám, hogy ne add magad könnyen, tartsd meg a kellő távolságot, csak így van esélyed. Jelen pillanatban ugyanis egy pótlék vagy sajnos neki.:(

2016. szept. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy túl akar lépni rajta, de még nem sikerült neki, az tuti.

A "Nem akarja, hogy a lány tudjon rólunk" résznél teljesen bukott a történet. Kihasznál téged.

2016. szept. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is itt a bibi:

" Engem persze titkol előtte, nem akarja hogy a lány tudjon rólunk, mert nem szeretné megbántani (nem értem, ha szakítottak akkor ezzel miért bántaná meg?)"


Én se értem, amit te sem.


Mert ami előtte van, az még normális dolog is lehetne - de ez meg elég egyértelműen azt jelenti, hogy az ex barátnő az igazodási pont.

2016. szept. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!