Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogyan bizonyít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogyan bizonyítsak? Nagyon hiányzik!

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt a barátommal, voltak közben is kisebb-nagyobb vitáink, de mindig kibékültünk utána. A baj az, hogy ellaposodott a kapcsolatunk, már úgy viselkedtünk, mintha csak lakótársak lennénk és nem egy pár... Én is sokszor bántottam őt, sok hibát vétettem, és utoljára annyira összevesztünk, hogy szakítottunk. Pár napig nem beszéltünk, de már nagyon bánom és iszonyatosan hiányzik. Aztán beszéltem vele, elmondtam neki, hogy nagyon sajnálom és hogy szeretem őt, hiányzik nagyon. De azt mondta, hogy még benne vannak ezek a sérelmek és nem akar még kibékülni, egyedül akar lenni. De ismerem már annyira, hogy tudom, hogy bizonyítást vár.


Tegnap főztem kaját és vittem neki belőle, de csak odaadtam, nem akartam zavarni (amire mondta is hogy nem zavarom), szóval nem mentem be hozzá. Aztán ma felhívtam telefonon, hogy hogy van, hogy telt a napja, de nem hoztam szóba a békülést... Amióta letettük a telefont viszont megint nagyon hiányzik, legszívesebben a karjaiba rohannék...


Mit tehetnék még?


2016. szept. 19. 20:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és azt mondta, hogy szeret engem és hiányzom én is neki, csak hát megbántottam...
2016. szept. 19. 20:05
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen miért jó bántani a másikat? Miért jó szándékosan bántani? Oké, hogy dühös az ember, de akkor is! Vagy szereted, vagy megszoktad, nem mindegy. Ha az előbbi, akkor gondolkodj, te ismered, hajts érte. :)
2016. szept. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 omba ***** válasza:

6-7 év táján az első kritikus időszak.

Ez a duzzogás majd elmúlik, de mi lesz ezzel???


"A baj az, hogy ellaposodott a kapcsolatunk, már úgy viselkedtünk, mintha csak lakótársak lennénk " - ezen nem segít semmilyen kedvenc kaja, szóval én arra koncentrálnék inkább!

2016. szept. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert hülye voltam... Szeretem tiszta szívemből. Csak én is hülye voltam, mert elkényelmesedtem, nem akartam bántani, tudom hogy ez nem kifogás, de anyám is ilyen apámmal, ezt láttam, de nem akarok ilyen lenni és minden erőmmel változtatni akarok. De hogy bizonyíthatnám be? Már elmondtam ezt neki is, de annyira hiányzik, hogy nem igaz...
2016. szept. 19. 20:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem álszent ez egy kicsit?

"és nem akar még kibékülni, " - szóval majd igen, csak addig is pácol egy kicsit.

Te meg tepersz, és a végén még hálás is leszel, aztán vissza a régen megúnt nagy nihilbe?

2016. szept. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem akar még kibékülni, mert fél, hogy nem változna semmi. Nem azért mert csajozni akarna vagy bármi...Tudom, hogy hibáztam és nem akarom ezt újra elkövetni. Csak nem tudom mit csinálhatnék még.
2016. szept. 19. 21:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak nem akarod megérteni...


Te írtad, ha már kiment volna a fejedből:

" A baj az, hogy ellaposodott a kapcsolatunk, már úgy viselkedtünk, mintha csak lakótársak lennénk és nem egy pár..." ez egy hosszú folyamat, amiben mind a ketten ott voltatok. Hogy most éppen te kitörtél, kiabáltál, vagy fene tudja mit csináltál, az a te hibád.

A kapcsolat viszont már kiürült, nem????


Olyan bűntudattal beszélsz, mintha a pasidnak semmi köze nem volna a kapcsolat elhalásáért - ő meg úgy arcoskodik, hogy a bűntudatod erősödjék.

MAJD megbocsát... ha szeretne téged, már rég ott volna nálad.

2016. szept. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!