Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira odavagyok egy srácért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira odavagyok egy srácért hogy már nem kivánom a pasim, ha meg megkívánom, büntudatom támad. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szakitás nem opcio, és a màsik srác is felejtös. 21L
2016. szept. 22. 21:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
49%
Miert nem opcio?
2016. szept. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
5%
Ezek szerint nem alaptalan a félelmem... Megcsalás áldozata leszek, ha párkapcsolatba fogok kezdeni. De kell a fenének. A kérdés nagy lökést adott ahhoz, hogy elmenjen a kedvem a társkereséstől...
2016. szept. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem akartam elvenni a kedved, ne haragudj!
2016. szept. 22. 22:07
 4/23 anonim ***** válasza:
75%
Döntsd már el végre hogy mit akarsz és ne kínlódjálj már!!
2016. szept. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%
De miért nem opció a szakítás? 21 éves vagy, nehogy azt mondd, hogy nincs lehetőséged továbblépni. És egyébként a pasiddal szemben is tisztességesebb lenne, ha nem hülyítenéd. Úgysem maradtok együtt örökre, akkor nem jobb már most, amíg még fiatal vagy és kelendő, gyerekek nélkül elválni egymástól? Annyira nem értem az ilyet.
2016. szept. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
3%
Nem haragszom, de tényleg. Megvilágosodtam inkább. Sok csalódástól fogom így megkímélni magam. (2-es voltam.)
2016. szept. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
68%

De csakis az lehet opció. Nem szereted akivel vagy. Minek húzod az idejét és a sajátodat? Ha egyedül maradsz na bumm. Lesz majd másik kapcsolatod, olyan ahol minden rendben, de az alap, hogy nem így kéne hozzáállni, ha nincs ló jó a szamár is hozzáállással.


2# szerintem, ne egy ilyen kérdésből indulj ki és ne add fel soha! :)

Mindenkinek lehet és lesz boldog kapcsolata csak meg kell találni a másik feled vagy az kell, hogy Ő megtaláljon téged. Ha megvan, akkor pedig dolgozni is kell rajta, hogy meg is maradjon a kapcsolat hosszú ideig. De addig is éld az életed és legyél boldog, érezd jól magad! :)

2016. szept. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
2%
#7 Túl sok ilyen kérdést láttam már. Ezzel most véglegesen eldöntöttem mindent. Persze, szenvedni fogok, nyilván, elvégre mégiscsak vannak hormonjaim. De akkor sem fogok párkapcsolatot kiépíteni egy nővel sem. Nem én vagyok az alfahím, az ilyenek, mint én, mindig meg lesznek csalva, amíg világ a világ. Sokszor láttam azt, hogy az ilyen férfiakat mindig elhagyja a barátnőjük/feleségük egy jobbért. Nekem marad az egyedüllét, ezt el kell fogadnom.
2016. szept. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%
#8: Szerinted ez kit érdekel? A kérdésre válaszolj. Idejössz sajnáltatni magad. Senki nem sajnált meg téged. Akkor maradj egyedül. Ilyen lúzer mint te úgysem nagyon kell senkinek.
2016. szept. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
3%
#9 Mondja ezt a tömény ,,intellektualitás"... :D Elhiszem én, hogy frusztrált vagy, de csak magadat játatod le így, koma.
2016. szept. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!