Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem elsőre hazudott, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem elsőre hazudott, de nem tudom hogy szakitsak vagy még próbáljuk helyre hozni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Együtt élek a párommal,akinek még az előtt hogy mi összejöttünk volna volt egy "d*gós" csaja akivel nem volt érzelem a párom részéről... ( de a csajnak volt) és kb egy hónapja megtudtm h még mindig beszélnek de azt mondta hogy csak heti egyszer annyit hogy mizujs...mint kiderült ez nem igaz...kétnaponta min. beszéltek és nem csak annyit hogy mizu...mondta hogy akkor ir neki hogy ne irjon neki többet mert nem akar vele beszélni. azt mondta h megirta ezt és kitörölte az egész beszélgetésüket...azóta nem is láttam h beszéltek volna... de tegnap este láttam hogy egy csajjal aki a baráti körünkbe tartozik ( de se én se a párom nem kedveljük) vagyis eddig azt mondta h nem kedveli láttam hogy beszélgetnek. Jelenleg a párommal az ő szüleinél lakunk babát szeretnénk fél éven belül és elmenni albérletbe..ezt mi megbeszéltük közösen néztük is albit de még ugy nem találtun k de ez mindegy. Olyanokat irt a csajnak akivel nem vagyunk jóba, hogy :"A kis drága nem tudja hogy mennyi egys albérlet és nem érti meg hogy nem fogunk tudni megélni -.- ..." ( nekem is van neki is van félretéve pénz nem pár száz ezer hanem több... ) "Meg mindek menjünk albérletbe mikor egy hónap után majd szakitunk és akkor oda a pénzem" - Ehhez nem tudok mit hozzáfűzni mivel nekem nem fordult meg a fejembe a különválás, és azt mondta h neki se még sose... Ugye náluk nem érzem magam kényelmesen...rendetlenség van akáhova megyek akár a kamrába vagy az udvarra jön utánam az anyja hogy hova megyek mit csinálok...ha már egy órával később megyek haza este akkor már rámszól hogy hol voltál már rég itthon kellett volna lenned... nem hallgathatunk csak nagyon hallkan tvt...zenét azt egyáltalán nem... szexuális életet se tudnunk élni mert mikor még lenne erőnk mindkettőnkbe akkor még nem lhete mert kopogás nélkül bejönnek a szülei...öltözni ki kell mennem a fürdőbe bezárni az ajtót mert kopogás nélkül benyitnak van mikor semmit se szólnak csak benéznek bent járkálnak a szobáb atnézik a cuccom stb... és én nem szólok semmit hanem alkalmazkodok....erre párom azt irta a csajnak hogy mindig hisztizek ezek miatt és hogy mindig van valami bajom... és hogy már unja...nem akar albérletbe menni..és hogy az előző kapcsolata 4,5 évig tartott és soha nem volt vita veszekedés mindig nyugi volt...ja igen az tiniszerelem volt....mostmár mindketten dolgozunk este 8kor ő ér haza én 5 körül... rajta is van nyomás melóba rajtam is... tegnap pl nem volt időm már reggel a munkába szendvicset csinálni igy vettem pontosan 385 Ft ért kaját egész napra és ő felháborodoott hogy szóróm a pénzt.... ahelyett h reggel öt percel hamarabb felkelnék... ja igy könnyű neki az anyja kel fel 5-kor hogy megcsinálja neki mert ő azt mondta " nem fogok azért hamarabb felkelni h szendvicset csináljak" persze a adidas cipőt vett 14000 ftért--- én meg 2000 ért vettem magamnak a vásárba... és ki nem spórol??!!


Nagyon megalázva érzem magam h minden rossznak elmondott mikor én ott náluk alkalmazkodok nem vágok fejeket nem panaszkodok mégis én vagyok a rossz a szánalmas hülye kidrága"


És nem tudom hogy most mi legyen nem bizok benne már kitudja mikor hazudik és mikor aláz meg megint mások előtt... nem tudom mit tegyen nagyon szeretem :(



2016. szept. 23. 11:22
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
10/10 es valaszolonak... Nem irtam ki a korom... Nem menekulok a csaladomtol miv mar 16 eves korom ota egyedul maradtam... Szoval nincs honnan menekulnom es nem kiscsaj vagyok hanem mar joval idosebb... Kerdezz es aztan kritizalj.. :)
2016. szept. 23. 12:40
 12/23 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező sajnos tényleg anyucitól menekülő 16 éves csitri módjára viselkedsz, maximum ebben a korban elnézhető az, ha valaki hagyja, hogy úgy kezeljék, mint egy marék kecskeszart - ahogy téged a kedves párod kezel. Nem lehet nem ítélkezni, ha valaki ennyire hagyja magát megalázni és még gyereket is akar vállalni egy ilyen rossz, egyenlőtlen, szeretet és tisztelet nélküli kapcsolatba. Ha tényleg önálló felnőtt nő lennél (fejben is, nem csak korban), akkor nem lennék egy ilyen tuskóval. Az, hogy hagyod magad lábtörlőnek kezelni, téged minősít a legjobban.
2016. szept. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
88%
Arról nem tehetsz, hogy sz.ar kapcsolatba futottál bele, de arról már igen, hogy nem szállsz ki!!! És az hogy még gyereket is akarsz tőle...Primitív ostoba viselkedésre vall. Tök mindegy hány éves vagy, ha ilyen eszetlen liba vagy. Csak szegény gyereket sajnálom.
2016. szept. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szépen, pontosan leírtad, hogy mitől komolytalan, reménytelen és jövő nélküli az a "kapcsolat"....


A végén, meg mint egy buta ki s tini:

"nem tudom mit tegyen nagyon szeretem :("


Mit tegyél, hagyd a fenébe, költözz el, na pazarold az idődet - "kis drága"!

2016. szept. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
36%
Nem olvastam el ezt a hosszú leírást, de ha valaki nekem hazudna, azzal tovább nem tudnám a kapcsolatot folytatni.
2016. szept. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Hazudik, nem veled osztja meg a ,,gondolatait", hanem egy másik CSAJnak..kritizál téged, és még szülnél neki ezek után?? Ne már..

Egyáltalán nem szeret téged.

2017. szept. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Már elnézést, de ha ezek után nem azonnal hagyod ott a f...ban, és komolyan gyereket akarsz neki szülni, gratulálok. Kérlek, inkább ne szaporodj, a gyerekkel tolsz ki. Majd neki is magyarázhatod, hogy apuci 15e-s cipőt vett magának, de te nem kapsz új füzetet, mert apuci szerint az pénzkidobás. Csodás jövőkép!
2017. szept. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Eltelt egy év a kérdés kiírása óta...mi azóta a helyzet?
2017. szept. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Azota szakitottam vele...es kulfoldre koltoztem mert szakitas utan mig otthon maradtam folyamatosan keresett es egyszeruen nem tudtam tole alszakadni igy fogtam magam es amerikaba koltoztem... aztan viszont igert fut fat ... hogy kijon hozzam ami nem kis penz es gondoltam ha megteszi akkor csak szeret de akkor mar igazabol nem akartam hogy kijojjon..... 2 hettel ezelottig konyorgott hogy hagy jojjon ki rednben lesz minden kozben tudtam vagyis sejtettem hogy van mar neki valaki persze tagadta ... ugye 25 eves... irt nekem egy 15 eves lany hogy tenyleg en vagyok a az exe ennek a pasinak mondtam igen es kiderult hogy neki elvette a szuzesseget majd amint megtortentek a dolgok ott hagyta ot a satorba es felszedte a 15 eves lany szinten 15 eves baratnojet aki aztan szinten irt nekem hogy igazak e a pletykak hogy pro*ti oldalon volt fent es volt neki vgy 3 noje mellettem es mondtam hogy igaz kuldtem neki ezekrol igazolas ugymond aztan kiderult hogy a 15 eves kislany mellett 4 volt meg... es akinek elvette a szuzesseget o vagdossa magat.... a 15 evest lanyt nem egybol fekudt le vele hanem mar 3 honapja jartak es ugy fekudt le vele.. de modtam nekik mind a ket csajnak hogy nem tudok mit csinalni engem mar nem erdekel hagyjanak ezekkel. aztan az exem irt hogy miert nem valaszolok neki hisz csak engem szeret es elkuldtem neki a kepeket amin latszik hogy 4 csajnak huzza az eszet... es egy jo hosszu szoveggel elkuldtem a h..... f....ra..amint kijottem szamomra vege volt szep lassan elmult az erzes nem voltam mar bele szerelmes csak rossz volt egyedul lenni...de mar rajottem hogy ha szereted onmagad szeretsz egyedul is lenni. :)
2017. szept. 23. 01:46
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Jó döntést hoztál sztem, sok sikert a külföldi élethez! ;)
2017. szept. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!