Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon feltekeny vagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon feltekeny vagyok az egyetemista baratnomra! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A baratnom raadasul nehez egyetemre jar, szal sokat tanul, es sokaig van bent neha. Egyreszt ritkan talalkozunk, masreszt bulizni is jar, ami zavar. Tegnap este 8-ig volt bent, ossze is vesztuk mert azt hittem hazudik, mert keptelenyeg h 12 ora hosszat bent tartsak, majd megmutatta az orarendjet de akkor se jo ez igy. Talizni se ert ra, mert ment haza taluni. Ma reggel felhivtam, hogy talizzunk e. Mondta hogy suru hetvegeje van, kitakaritja a szobajat, ma este buli, ahova menjek en is, mikozben senki nem ismerek, aztan vasarnap tanul. Hetfon megy ujra az egesz. Raadasul csinos es szep is. Megorulok lassan de az egyetemet nem hiszem hogy otthagyna miattam, igy viszont sehogy se jo. Elhagyni nem akarom.
2016. szept. 24. 10:03
1 2
 11/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Ez a te problémád, neked kéne rendezni magadban.

Az a 10-12 óra egyáltalán nem lehetetlen dolog, én 5-napból 3szor annyit vagyok az egyetemen. (Persze, az előadások látogatása nem kötelező, de ha ha a barátnőd bejár, vagy vannak még mondjuk szabadon választható órái, vagy tesije, vagy az egyetemen tanul órák között, akkor simán előfordulhat, hogy sokat bent van, még úgy is, ha annak 1-2 órás szünetei - pl nekem sem éri meg egy másfél-2 órás lyukas órában hazamennem). Szedd össze magad, mert a kisebbségi komplexusod miatt csinálsz ebből ekkora ügyet. Mi lesz, ha dolgozni kezd?

2016. szept. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!