Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatból összeköltözés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatból összeköltözés lett, de már unom. Mit tegyek? Itt minden van, szakítás, megcsalás.

Figyelt kérdés

Én 21/F, Ő 20/N. Januárban ismerkedtünk meg egy Facebookos csoportnak köszönhetően, teljesen véletlenségből..nem, nem ilyen ismerkedős csoportban. Februárban már neten "jártunk". 520 kilométer volt akkor köztünk..eltudjátok képzelni milyen járás volt ez..de én úgy éreztem akkor hogy beleszerettem. Lehet vicces, de ígyvan. Terveztük a találkozást, csak ő picit olykor ellene volt mert, azal volt el hogy aztán jobban fogunk hiányozni egymásnak, meg hogy csak rosszabb lesz...és azt akarta hogy félúton találkozzunk..az az olyan 250-260Km jutott volna fejenként az útból. Ez szép és jó, csak ezt nem lehetett volna jól kivitelezni, mivel legyünk őszinték ez nem olyan hogy este hazamész mert csak a másik városba mentél el..tehát legalább egy-két napot töltsünk együtt..de ő ezt is hotelba akarta, természetesen az én számlámra mivel ő még nem dolgozik, hát még ebbe is belementem..Ja, és nem mellesleg más-más országban is laktunk. Majd a suli meg egyebek miatt júniusra terveztük a találkozást. Addig napi 8-10-12 óra videóchat..még a munkahelyemen is videóchateltem vele, munkaidőben..nem csak szünetben. Volt is ebből olykor bajom, de Ő volt az első és semmi nem érdekelt. Szóval eljött a június, kértem két szabadnapot előre..majd a barátnőm előtte két nappal szólt hogy mégsem oké. Hát gondoltam magamban hogy én akkor sem mondom vissza a szabadnapokat, és minthogy itthon rohadjak meg, inkább elmegyek valahova. El is mentem egy olyan városba ami tőle olyan 140-150km-re van, egy régebbi csaj ismerősömhöz akivel már úgyis régóta terveztük hogy találkozunk, hat éve ismertük egymást neten keresztül. Barátnőmnek ezt el is mondtam, félt hogy nem-e megcsalom, majd megnyugtattam. Ott pedig összejöttem annak a csajnak a legjobb barátnőjével, aki az exem volt..tavaly neten azzal is jártam..de még soha sem láttam. Igaz, talán az exem miatt mentem. Az exemmel hamar ágyba is bújtunk, vele is összejöttem így már két barátnőm volt. Az első barátnőmnek az ottlétem alatt nem írtam, majd amikor hazajöttem megnyugtattam hogy semmi nem volt, eluntam magam stb stb. Mindkettővel felváltva beszéltem, mert ugye mindkettővel jártam így mindketten akartak velem egésznap telefonálni. A második csaj 16 éves volt még akkor. Majd mégegyszer voltam az exemnél, de akkor már egy hétre. Na erről semmit sem tudott az első barátnőm, mert csak úgy eltűntem..majd az a csaj akit évekóta ismerek, az akinél először voltam avagy az exem legjobb barátnője elmondott mindent az elsőnek. Szakítottunk. Majd az exem is akkvel már jártam, az is megtudott mindent, de együtt maradtunk. Majd miután letelt az egy hét, hazajöttem és szinte két hétig nem is beszéltem az első barátnőmmel. Majd aztán elkezdett keresni hogy magyarázatot akar..közben a másik tudomást szerzett arról hogy én beszélek az elsővel..választás elé állítottak mindketten, ezt húztam egy hétig. Mindkettőnek azt mondtam hogy téged választalak, de igazából az elsőt akartam..csak mégis valami volt az exben..

Az ex dobott, és időközben már javában július lett..és júliús közepén összejöttem újra az elsővel, aki a mostani barátnőm. Megbocsájtott, majd 12 nappal később már találkoztunk is, nem hotelban, nem két napra..hanem hazamentem hozzájuk, bemutatott a szüleinek, öccsének és egy hetet ott voltam. Amikor hazajöttem, jött velem és nálunk volt három napot..minden oké volt.Majd augusztus elején megint voltam kilenc napot ott. Szülei bírnak, mindenkivel jól kijöttem, ők ezeket a dolgokat nem tudják. Voltam vele, szüleivel, családjuk barátaival szlovéniában is, szülei meghívtak..ez most volt augusztus végén, akkor voltam náluk harmadszor...és hazajött velem, most azóta itt van. Azt terveztük hogy itt van nálunk addig még befejezem a jogsit és aztán hozzájuk költözök, még a munkában is felmondtam, hogy legyen időm tanulni..amint kész a jogsi megyünk..szülei is várnak, munkám lesz. Minden oké. De! már kezd az agyamra menni, tudjátok az otthonról hozott szokások, meg egyebek..minden szír sz*rral fel tud húzni. Van olyan pillanat amikor úgy vagyok vele hogy mi a francért mondtam fel? nem is akarok menni..nem tudom mit tegyek. Tudom hogy összekell csiszolódnunk, de ne csak én engedjek, és ne csak én alkalmazkodjak hozzá.

Folyton azt a rohadt telefont nyomkodja, olyankor alig figyel rám. Ja, és időközben amikor nem beszéltünk és nem jártunk társkeresőzött, aztán erről tudomást szereztem, tagadta, nyomoztam amikor ott voltam a gépében és igaz volt. Majd amikor kész tények elé állítottam nehezen bevallotta, és mondta hogy nincs közöm hozzá meg hogy ennek nem tulajdonított jelentőséget. Ezáltal, megadta a jelszavát hogy meggyőződjek arról hogy nem-e folytatta az akkori kavarásait..de nem. Igaza volt, már előtte abbahagyta mielőtt újra összejöttünk, mert látta hogy kezd alakulni újra minden..

És így hogy tudom a jelszavát, amikor nincs mellettem, fürdik, wc-n van, alszik, stb., megnézem ki mit írt, mit like-olt stb., ellenőrizgetem mert nem tudok teljesen megbízni benne amióta hazudott.

Apró kis idegesítő szokásai is vannak, ami neki természetes hogy az úgy jó, vagy ahhoz szokott hozzá hogy az úgy van, úgy kell legyen, úgy a jó és társai, de én egyes dolgoktól falramászok. Baszik rám néha azt érzem. Mostanában rendesen vitázgatunk, és olyankor amivel jobban feltud húzni az az hogy nem válaszol, mintha nem hallaná meg..megőrülök. És még sok ilyen van, pedig higyjétek el engedékeny vagyok. Ha itt ilyen, akkor milyen lesz majd a hazai vizeken ? Elgondolkodtató.

Lassan egy hete nem akar szexelni sem, mert neki nincs kedve. Kedvet nem lehet csinálni neki, mint máskor..egyszer belement, de úgy hogy gyorsan élvezzek el mert neki semleges, nem jó.hmm.

Bármivel próbálkozok, hiába. Wc-n kellett kielégítsem magam, hagyjuk már. És sok mindent nem akar megtenni mint az exem például, hallani sem akar az orális szexről..pedig attól indulok be a legjobban,a mostani helyzetben mindössze annival tud beindítani hogy nagyok a mellei. Nem érdekli hogy nekem szükségem van legalább minden másnap a szexre.

Nem tudom mit tegyek.

Vélemény ?


2016. szept. 25. 00:55
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Kezdek rájönni hogy igaz az a mondás, hogy együtt lakva ismeritek meg egymást igazán..

Úgy veszem észee hogy olyan mint anyám, és őt ki nem állhatom, mindig csak idegesít, nem bírom..és elég hogy anyám ilyen..nem kell még a barátnőm is ilyen legyen.

Eddig sok-sok olyan dolgról nem tudtam ami zavar/felhúz/idegesít, nem tudtam a létezésükről, hát Ő ezeket megtalálta, és csinálja is őket.. >< mondom én hogy olyan mint anyám.. Tudom hogy hosszúra sikerdett, de köszönöm ha elolvastad!

2016. szept. 25. 01:07
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Mellette mást kúrogattál. Mit vársz?
2016. szept. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Menekülj, vagy előbb utóbb kidobnak, esetleg megbolondulsz.

Sajnálom, ezt nem lehet finomabban megfogalmazni.

f

2016. szept. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Mit várjak ? Az elmúlt, megbocsájtott. Szerinted ha nem bocsájtott meg, akkor össze akarna velem költözni ?
2016. szept. 25. 01:17
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ritka nagy szemétláda vagy... megcsalod, egyszerre 2 barátnő... és még te beszélsz bizalomról? Meg hogy kevés a szex... csak azt kapod, amit érdemelsz.
2016. szept. 25. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Maradj annál, hogy neten jársz csajokkal. Hús-vér nő nem való még neked.
2016. szept. 25. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Hazugság az egész kapcsolat!

Engedd el a kislányt!

2016. szept. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Költőnő? ***** válasza:
100%
Kiskamasz lélekkel kár felnőttesdit játszani, ez lesz belőle. Amúgy első körben te voltál a putkány, kár hőbörögni.
2016. szept. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Én még ilyen szánalmas kis pö.ccsel még életemben nem találkoztam, mint amilyen te vagy. Mit képzelsz te magadról, mi? Társkeresőzött, amíg nem voltatok együtt?? Mi közöd hozzá? Te félrekrtál. Amíg együtt voltatok! Kérlek, tégy meg egy szívességet a világnak és költözz egy lakatlan szigetre. Barom.
2016. szept. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Meg neked all feljebb holott te kurtal felre? Inkabb vegyel egy guminot amig rajossz hogy hogyan is kell normalisan a nokkel banni te szanalmas kis gorcs.
2016. szept. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!