Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közös otthon és gyermekvállalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös otthon és gyermekvállalás előtt álló pár vagyunk. Szerintetek belefér-e, hogy egy férfi a járókelők előtt PARASZTNAK, HÁNYÁSNAK nevezze a nőt? És jogosnak találjátok-e, hogy a sokadik "becézése" után lepofoztam?

Figyelt kérdés
Közös otthon és gyermekvállalás előtt álló pár vagyunk.
2016. szept. 26. 12:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
60%
Hát... sztem nálatoknak bele kellene férnie, mert zsák a foltját... ha te olyan tahó vagy, hogy két rossz szóra már nő létedre pofozkodsz, akkor pont illik is hozzád azt, aki leparasztoz. Mint a cigánysoron a nyóckerben, komolyan, ott dívik ez a stílus...
2016. szept. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Én azt bírom, hogy mindenki papol itt a "kúltúráról" meg hogy "kultúráltan" kell viselkedni, és gőzük sincs, hogyan kell e két szót helyesen leírni. :DDD túl sok itt a "kultúrált" ember.
2016. szept. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
1-es vagxok. Úgy értem, hogy egyikőtöknek sem való gyerek. Neki azért, mert paraszt, neked meg azért, mert képes lennél egy ilyen embernek szülni és pofozkodsz.
2016. szept. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Menekülj,amig lehet!Én 16 évet éltem le egy ilyen férfival.Most válunk és minden mocskos húzást bevet,hogy tönkretegye az életem.Azzal sem foglalkozik,hogy a let gyerekét is kikésziti.És igen,hibás leszel a történtekben,ha hagyod magad igy megalázni!Menekülj,semmi közöset ne vállalj vele!
2016. szept. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
2 gyerekét-ezt akartam írni
2016. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!