Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg a barátnőmmel, h az összes ismerősei közül az az egy valaki annyira zavar, hogy bele örülök ha továbbra is tartsa vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Az a fiú előttem a pasija volt és meg azelőtt szaktotiak h engem megismert volna, de mind később kiderült a gyerek meg mindig szerelmes bele, és néha megpróbál alánk tenni. A barátnőm ezt nem hajlandó belátni de engem annyira zavar, hogy mar a szakításon is gondolkodtam. Nem szeretnek egy ilyen miatt szakítani mert ezt leszámítva tökéletes a kapcsolatunk. De fogalmam sincs mar, hogy hogyan tudnám vele ezt megértetni.
2016. szept. 27. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Mi köze a barátnődnek ahhoz, hogy xy érez iránta valamit?

Engem is szeretett még az exem, mikor összejöttem a párommal. És? Az ő baja.

Amíg a párod nem viszonozza, addig nem értem, mi a probléma ezzel.

2016. szept. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 fru_ ***** válasza:
31%

Én sem engednék ilyen kérésnek. Még vérszemet kapsz, aztán ki tudja legközelebb mit fogsz követelni?

Nem bízol magadban az világos, de a barátnődben sem?

2016. szept. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Anee1021 ***** válasza:
45%
A volt barátommal hasonló helyzetben voltunk. Választás elé állitóttam egy évig szépen kértem ne találkozzanak majd mégis mindig találkozott akár hazugság árán is. Mondtam neki mégegyszer találkozik vele szakitunk...csak annyit nem hitte el, hogy tényleg megteszem.. ;) ne hagyd hülyének nézzenek mondd el neki, kérd meg rá, ha nem te vagy a fontosabb neki akkor meg mindegy nem?
2016. szept. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Erdekes, hogy a holgy hozzaszolok nem engednenek neked.....DE ha ok talalnak valakit a te ismeretsegi korodben, akkor az olyan mint az utolso ; "vagy-vagy".

Miert nem birod elviselni a masik embert? Ezen gondolkodj el! Mi idegesit benne. Lehet, ezen neked kene valtoztatni. Ha a baratnod nem zarta le vele a kapcsolatot, akkor kerdezz ra. Egyebkent meg nem tulajdonolod a holgyet, ugyhogy szokj hozza hogy sajat szabad akarata van. Azt csinal amit akar. Ha pedig te kifejezted nemtetszesed es o tovabbra sem valtoztat rajta es "nyomorban" tart, akkor fedezd fel a helyed az elelmiszer lancban. Ugyhogy csatlakozom az elozohoz azzal a kulonbseggel, hogy nem allitanam valaszut ele. Az ugyanis egy ultimatum es rakenyszerited az akaratod. Marpedig azt tudjuk, minden hatasra van egy ellenhatas, ugyhogy megkeserulod ezt a vegen. Tehat kozold vele, hogy te ezt igy nem tudod folytatni es amig o nem zarja le vele a kapcsolatatot, addig neked nincs helyed az o eleteben.....es meghajolsz es kihatralsz. Aztan varsz. Ha visszahiv megnyerted a not; dontott, teged akar. Ha nem hiv vissza es elenged, akkor meg tobbet nyertel :) Mert sok sok fejfajastol szabadultal meg es ujra szabad vagy es keresheted eleted parjat. Es ki tudja, lehet megtalalod azt a not aki nem szarja le hogy neked is vannak erzeseid. :)

Egyebkent a feltekenyseg egy nagyon csunya agybetegseg. Szerintem nojj ki belole!!!

2016. szept. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kosz a részletes beszámolót.

Nos nem vagyok féltékeny típus egyáltalán és ez ami van nem is féltékenység, a srác nem is egyszer mar megpróbált összeugrasztani minket, első alkalommal nem sikerült de azóta engem zavar h ha meg csak baráti is de van köztük valami kapcsolat, később kiderült h a srác fülig szerelmes bele, ezt o maga mondta, természetesen kertem a barátnőmet h szüntesse meg vele a kapcsolatot és ahogy te is mondtad volt ellen hatása ugyanis o arra értette h most én döntök helyette. Sajnos valamilyen módon a barátnőm egyszerűen nem fogja fel h a gyerek bele van zúgva és szét akar minket szedni, o továbbra is egy havert lat benne, e miatt a legutóbb elég csúnyán össze is vesztünk, és most mar elértem oda h elegem lett. szeretnem vele megértetni és ha nem ért a szép szóból akkor szeretnem lezárni a kapcsolatot.

2016. szept. 28. 00:14
 6/9 fru_ ***** válasza:
szerintem is. korai ez még neked.
2016. szept. 28. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én naponta beszélek az exemmel, ugyanis van egy közös gyerekünk.Na ilyenkor mi van?Jelenlegi páromnak idegrohamot kéne kapnia?Ő a mai napig beszél a volt barátnőjével, ugyanis emberi kapcsolatban maradtak.Menjek a falnak?


Ha te ilyenen problémázol, akkor gyerek vagy még egy kapcsolathoz, vagy nincs önbizalmad, esetleg nulla a bizalmad a barátnőd felé.

2016. szept. 28. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy jó kapcsolatot nem lehet "szétszedni". Ha sikerül az illetőnek, akkor nem vesztettél sokat, nem ért semmit a kapcsolat.
2016. szept. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hat pajtas, ugy latszik mindenki ugyanazt mondja es a lany is azt csinalja amit mondtam.

Tehat a teny az hogy o "nem erti"; te nem fogsz rajta "uralkodni"; o kenyszeriti rad az o "hatalmat. Vagyis te elmondtad hogy ez neked nem jo es o tovabbra is csinalja. Ragozzam tovabb? Szerintem hajolj meg, koszond meg az eltoltott kellemes idot es uriember modjara tavozz. Ennyit tudsz tenni ezzel a "kapcsolattal".

Amit a feltekentsegrol irtal..... szerintem rosszul ertekeled sajat magad. Nekem ( es mindenki masnak) feltekenynek tunsz. A lanynak es szerintem ezert tart ra. Ezen dolgoznod kell! Ez meg fogja nyomoritani az eleted ha nem veszel rola tudomast. Sott, a masik eletet is es a gyerekeitek, csaladotok eletet is. Ez nem vicc am! Vedd komolyan! A masik sracc nem tud "osszeugrasztani" titeket. Csak ti tudtok "osszeugrani" a baratnoddel. Mindegy amaz mit mond vagy csinal..... Te dontesz mit csinalsz; foglalkozol vele, vagy figyelmen kivul hagyod. Nem kell beszolni senkinek (neki sem), nem kell ellensegeskedni. Egyszeruen "levego" a sracc es kesz. Ha reagalsz ra, akkor le tud kergetni a terkeprol.

2016. szept. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!