Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érzem soha a nyelvét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzem soha a nyelvét?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy 2 hete randizom egy sráccal, tényleg tök jö minden...tetszik, jol el tudunk beszélgetni...még szex nem volt, viszont egyéb dolgok igen. De van egy nagy problémám: soha nem érzem a nyelvét. Megkértem tegnap, hogy nyelvesen is csókolózzunk, mondta oké...de én abszolút nem éreztem a nyelvét. Amikor alul puszilgat, akkor sem nyal, csak puszilgat...már a szájába is bedugtam az ujjam olyan erotikusan, de akkor sem érzem a nyelvét..és ez megőrjít. Fogalmam sincs mit csináljak, hogy mondjam ezt neki...vagy hogy egyáltalán mitől van ez. Ötleteket várok. Ja és már nem vagyunk tinik..bőven elmúltunk 20 évesek. Kérlek segítsetek...értelmes válaszokat várok, mert még soha nem fordult velem elő ilyen. Köszönöm.
2016. szept. 29. 13:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, elvitte a cica a nyelvét?:) Még is meg van neki, akkor mutassa meg neked:)
2016. szept. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Talán nincs nyelve.
2016. szept. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj.


mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmiért

nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnem

tttttttttttttttttttttttttttalálkozom

éééééééééééééééééééééééééééééééééén

ssssssssssssssssssssssssssssssssoha

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilyen

cccccccccccccccccccccccccccccccsajjal


??????????????????????????????????????

??????????????????????????????????????

??????????????????????????????????????

2016. szept. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
demosttényleg.... szexi módon kinyitod a száját és megnézed.... ha nincs neki akkor vége. ha van akkor meg hááát nemtudom, de akkor van. ez biztos.
2016. szept. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Lehet kicsit neki :D Ez lesz a következő sláger kérdés a tiniknél. Elég nagy a nyelvem? :D És jönnek a centik.
2016. szept. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne nyelve, akkor elég furán beszélne... Talán csak rövid, vagy le van nőve neki.
2016. szept. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Le van nőve? Olyan nem csak a babáknál van? Felnőtteknél még nem hallottam róla.
2016. szept. 29. 16:56
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi az egyaltalan h le van nove? :D
2016. szept. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Elvitte a nyelvét a cica.
2016. szept. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Úúúúristen nekem meg eddig az volt a bajom, hogy állandóan izeg mozog a nyelve a számban és néha tökre idétlenül éreztem magam. De így már hálát adok neki, mert a csókolózás tanítható :DDDDD


És amikor megkérted, hogy dugja át a nyelvét a szádba és nem érezted akkor nem kérdeztél rá, hogy hol is van a nyelved?

Lehet lapos nyelve van!

2016. szept. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!