Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érzem soha a nyelvét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzem soha a nyelvét?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy 2 hete randizom egy sráccal, tényleg tök jö minden...tetszik, jol el tudunk beszélgetni...még szex nem volt, viszont egyéb dolgok igen. De van egy nagy problémám: soha nem érzem a nyelvét. Megkértem tegnap, hogy nyelvesen is csókolózzunk, mondta oké...de én abszolút nem éreztem a nyelvét. Amikor alul puszilgat, akkor sem nyal, csak puszilgat...már a szájába is bedugtam az ujjam olyan erotikusan, de akkor sem érzem a nyelvét..és ez megőrjít. Fogalmam sincs mit csináljak, hogy mondjam ezt neki...vagy hogy egyáltalán mitől van ez. Ötleteket várok. Ja és már nem vagyunk tinik..bőven elmúltunk 20 évesek. Kérlek segítsetek...értelmes válaszokat várok, mert még soha nem fordult velem elő ilyen. Köszönöm.
2016. szept. 29. 13:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Fuhh, nekem volt ilyen exem... A smárolás nála annyiból állt, hogy beletátogott a számba. Elêg kiábrándító volt, de 16 évesen inkább hallgattam a dologról.

Egyébként játszadozással lehet rá tudod vezetni. Érintsétek össze a nyelveteket szájon kívül, meg ilyen kis marhaságok. Nyíltan nem rontanék neki a helyedben, mert az ilyen intim dolgoknál, ha a másik fél meg is próbálja úgy csinálni, ahogy a másik kéri, általában nagyon erőltetett lesz a dolog. Én legalábbis ezt tapasztaltam, de nyugodtan cáfoljon rám bárki, aki másképp élte ezt meg.

2016. szept. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha gyerekkorban nem csípik fel a lenőtt nyelvet, az bizony úgy marad.
2016. szept. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
De lenott nyelvvel poszen beszelne a srac.
2016. szept. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!