Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, ha külön költözün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha külön költözünk az egyenlő a szakítással?

Figyelt kérdés

2,5 éves kapcsolat, egy éve élünk együtt.Most a tulaj közölte, hogy eladja a lakást és megbeszéltük, hogy külön költözünk. Szeretem őt és biztos ő is engem, de sok dolog nem megy nekünk. Például a szex. Neki már elég hetente-két hetente egy alkalom, nekem minimum heti 4-5 a normális. Sokszor visszautasít, én sírok, ő ordibál..aztán napokig nem beszélünk.

Egyikőnk se mondja ki, hogy ez szakítás, sôt tervezünk előre pl.karacsonyi dolgokat, de közben én úgy érzem ez halott dolog. Szerinte csak kellene egy kis távolság és ez inkább előre lépes

Lehet normális ez a kapcsolat még így?


2016. szept. 29. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem jót is tenne a külön élés. Randizgassatok, hátha fellobbant a láng. :)
2016. szept. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahol a szexben problémák vannak, gyanús, hogy a "szenvedő" kívánós fél félrelép. Ahol ez nem működik, elég hamar megromolhat a kapcsolat. Üljetek le erről beszélni, mert mi lesz később? Ha 10 éves a kapcsolat? Levelezve szeretne szeretkezni? Igenis a szex fontos. Ha nem kapjuk meg "A" helyen, megkapjuk a "B"-nél. Bízom benne, sikerül megbeszélni.
2016. szept. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt kár erőltetni.
2016. szept. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt gondold át, hogy ezt el tudod-e még 5-10 évig viselni, hogy visszautasít, aztán dőnts aszerint.
2016. szept. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!