Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Abba fogja valaha is hagyni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abba fogja valaha is hagyni, vagy így fog megöregedni?

Figyelt kérdés

6 éve vagyok együtt a barátommal, aki már 15 éves kora óta iszik, meg hetente minimum egyszer, de inkább kétszer kocsmázni jár a haverjaival. Már 27 éves, nagyon sokszor kértem már, hogy vegyen ebből vissza, mert már többször volt olyan, hogy nagyon csúnyán összevesztünk amikor saturészeg volt, másnap meg nem emlékezett semmire... Már többször megígérte, hogy visszavesz, de hiába, szerinte még én vagyok a hibás, mert "nem szeretgetem eléggé". Meg hogy ő 50 évesen se kíván otthon ülni... Meg amikor a haverjai beújítanak új barátnővel, akkor így "eltűnnek", mert a lánnyal foglalkoznak, na a barátom nem ilyen, és ezt többször is hangoztatta már, hogy ő aztán nem lenne papucs...


Nálam most telt be a pohár, mert én is mentem és amikor kértem, hogy ne igyon többet, akkor otthagyott a haverjával, hazafele is veszekedett velem, a telefonját a földhöz vágta és hazáig rugdosta, közben engem szidott, másnap meg SEMMIRE sem emlékezett...


Abba fogja ezt valaha hagyni, vagy ez normális ilyen idős pasiknál vagy szakítsak?


2016. szept. 29. 23:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem te elobb fogod abbahagyni.
2016. szept. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
57%

6 éve könyörögsz,hogy tegye le a piát??

Istenem,ti nők miért akartok minden nyomorultat megmenteni? Nem,aki nem akarja,hogy segítsenek neki,annak nem kell segíteni! Pont!

De ha neked ez így jó,csináld! Csak aztán ne gyere sírni,hogy jaj megvert terhesen,leszrja a gyereket stb.

2016. szept. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
61%

"Meg hogy ő 50 évesen se kíván otthon ülni..."


Nyugtasd meg, hogy ha így folytatja, nem fog. Inkább a kórházban fekszik majd a szétivott mája miatt.

2016. szept. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
95%

Nem fogja abbahagyni, borzasztóan ostoba lehetsz, ha abban bízol 6 éve, hogy majd csoda fog történni és gyökeresen megváltozik.


Akarsz valaha normális életet? Mert ha igen, akkor még ma kidobod ezt az alkoholistát és egy másodpercet sem pazarolsz rá ezek után.

2016. szept. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
71%

Nem, nem normális. Én például sosem kocsmázok. Nem szeretek inni. Nem azt mondom hogy sohanem ittam alkoholt, de úgy igazán részegre kb 2x ittam magam életemben, most 33 vagyok.


Jobb az ilyet otthagyni, ő úgy látszik jobban szereti a piát nálad. Érdemes elgondolkodni ezen...

2016. szept. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#1


"Meglehet, hogy majd 70 évesen, a sokadik gyomorvérzése után abbahagyja."


Ugyan! Ez az alkesz sosem fog 70 évig élni...

2016. szept. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Költőnő? ***** válasza:
Ő alkoholista. Amíg nem látja be, hogy alkoholproblémái vannak, addig nem fog leállni.
2016. okt. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!