Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm egy tényleg kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egy tényleg kis hülyeség miatt veszett össze velem. Férfitársaim, ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Na szóval az volt a baja hogy szőrösen hagytam a mellkasom már egy jó ideje és ezzel sehogy se tud megbarátkozni. Mondtam neki hogy nekem így tetszik nem fogok megszabadulni tőle. Erre ő úgy kiverte a hisztit hogy hazament 3 napja a szüleihez és azóta nem láttam. Engedni meg nem akarok belőle elvileg az én testem nem az övé.
2016. szept. 30. 21:03
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Ne mond, hogy visszafogadott a nő, miután megnőtt a haja.


Üzenem itt valakinek: fél év alatt nő annyit a haj, hogy simán lehet hajhosszabítást rárakatni.

2016. szept. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
82%

Ez nekem is fura, és ha emiatt szó nélkül elhagynának, akkor vissza se kellene jönnie.

Az emberek változnak, már lehet, hogy kényelmetlen neki a hosszú haj, levágatja. Emiatt elhagyni? Mi lesz majd, ha kopaszodik?

Aki engem ilyen szinten megalázna, megszűnne felé minden érzelmem, és nem akarnék egy olyan ember mellett később egy percet sem tölteni, aki egy ilyen semmiség miatt szó nélkül elhagy.

2016. szept. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Én ilyenért nem hagynék ott egy férfit akivel 7 éve vagyok együtt. Engem nem érdekel ennyire a külső. Egy zavar ha valaki rossz, elnyűtt, ocska ruhába van miközben TUDNA ANYAGILAG újat vásárolni. Ilyenkor sem szólok inkább veszek neki ajándékba ruhát-cipőt hogy azt hordja inkább.
2016. szept. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Egyáltalán ki az az idióta nő, aki ragaszkodik a sima mellkashoz?! Keressen magának egy kisfiút..

Ha emiatt elhagy, akkor nem ez volt az ok. Elég durvának gondolom ezt a kirohanást, és szerintem valami más is van emögött, de nem kizárt, hogy barátnőd tényleg ilyen hülye (már bocs).


26N

2016. szept. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Ha 7 év alatt nem ismerted ki annyira, hogy ezen félsz ha holnap eljön megbeszélni a dolgokat és elviszi a cuccait, ott már gond van.

Ha ezen nyávognem vágtad le a szőrt a mellkasodon, és emiatt konkrétan napokra elhagyott akkor ez csak egy ürügy volt neki ami pont kapóra jött, hogy legyen min nyivákolnia. Szerintem más baja is lehet.

Mindenesetre ha ilyen piti dolog miatt lelépett akkor az minden csak nem szeretet. Egy önző kis dög aki kontrolálni akarna, és ha nem úgy vannak a dolgok ahogy ő fütyül akkor ez van.

Inkább örülj ha elviszi a szarjait a házadból és megszabadulsz tőle, mert én kivágnám mint macskát...

2016. okt. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nőként írok, de ha ennyire nem tetszik neki, a helyedben tőlem a szüleinél is maradhatna.
2016. okt. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Nem egy barátságos dolog, ha szó nélkül változtatsz egy kialakult szokásodon.


Szerintem te is meghökkennél, ha legközelebb bozont fogadna a lába közt, vagy szőrösen hagyná a lábait - de hát az ő teste, ugye?

2016. okt. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
nekem inkább valamilyen kifogásnak tűnik,
2016. okt. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

" Nem egy barátságos dolog, ha szó nélkül változtatsz egy kialakult szokásodon.


Szerintem te is meghökkennél, ha legközelebb bozont fogadna a lába közt, vagy szőrösen hagyná a lábait - de hát az ő teste, ugye?"


Ember,olvasod magad??? Bozont a lába közt,szőrös láb?? :-)

Én pl.gyantázom. Ahhoz,hogy le tudja az ember/ember lánya gyantázni az akármijét,ahhoz meg kell várni,hogy kinőjjön!

Minden második héten elhagyhatna a pasim...de szerencsére nem ilyen debil!

2016. okt. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
#29, mit nem értesz? Nem a te lábadról van szó.
2016. okt. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!