Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 éves nő - 44 éves férfi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves nő - 44 éves férfi. Szerintetek hosszú lesz a házasságuk?

Figyelt kérdés

Van az ismerősi körömben egy 30 éves lány. Csinos, jól öltözik, diplomás. Megismerkedett kb. 2-3 éve egy most 44 éves pasival, akihez tavasszal feleségül is ment (nem azért, mert jön a baba, hanem "csak úgy").

A pasi korábban sportoló volt, jól tartja magát, de azért látszik rajta a kora, őszül, stb... Elvált ember, korábbi házasságából van két gyereke is. Jelenleg cégvezetőként dolgozik.

Szerintetek mit akar egy fiatal nő ettől a palitól? Hosszú életű lesz a házasságuk?



2016. okt. 3. 08:50
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért is nem lehetnek szerelmesek egymásba?
2016. okt. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Mit tudom én. Személyiségükön múlik.
2016. okt. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Én sem értem ezt a kérdést. 42 éves vagyok, és meglehetősen jól tartom magam, simán összejönnék 25 éves csajjal is. Melyiket irigyled, a pasit vagy a csajt?
2016. okt. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%
Az oké, hogy jól tartod magad. 42 évesen én is összejönnék 25 évessel, de még 20 évessel is. Itt nem erről van szó. Arról van szó, hogy egy normális fiatal 20-on éves nőnek azért kell 40-es pali, mert neki jobb esetben már van egzisztenciája, lakása, autója stb. A fejemet tenném rá, hogy ha nem lenne jól kereső a hapsi, akkor már nem is kellene.
2016. okt. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Itt 30 éves nőről beszélünk. Egy 30 éves nőnek is lhet már egzisztenciája, munkája, pénze, kocsija, lakása, egyáltalán nem biztos, hogy rá van szorulva a férfira. És ha igen? Ez is az élethez tartozik. A férfi biztonságot teremt, ez is a dolga.
2016. okt. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Igen, egy 30 éves nőnek lehet már egzisztenciája, de ez itt lényegtelen. Ettől függetlenül az imponál a nőnek, hogy a pasi jól keres és jól él. Felszínes világban élünk, ezt kell elfogadni. Ezzel nincs is semmi baj akkor, ha a hapsi is úgy áll hozzá, hogy leginkább a pénz miatt van vele a nő és ez a pasinak így is jó. Nem azt mondom, hogy nem szereti a nő a hapsit, de a pénz biztos sok mindent megszépít. Nekem ilyen nő nem kellene.
2016. okt. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%

"A férfi biztonságot teremt, ez is a dolga."


Hol élsz? Egyenjogúság van már, gondoltam csak szólok, hogy nem a középkorban vagyunk. Ennyi erővel én meg azt mondom, hogy a nőnek a dolga otthon maradni, főzni, mosni, takarítani, vezetni otthon a háztartást és ha hazaérek várjon meleg vacsorával, főzzön rám. Ha pedig valamelyiket nem csinálja meg, akkor adok neki egy pofont.

2016. okt. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
61%
A nő gyerekeket szül, a férfi gondoskodik róluk. Ebben a világban élek.
2016. okt. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Több olyan nőt ismerek, akik világéletükben idősebb férfiakhoz vonzódtak (értsétek: már kamaszkortól, amióta egyáltalán pasiztak). Egyikükre sem jellemző, hogy az egzisztenciára buktak volna. Olyan is volt, hogy a nő lakásában éltek, a nő tartotta el a nála 20 évvel idősebb élettársát. A vonzalmat nem lehet irányítani, ha egy nő lényegesen idősebb férfiakhoz vonzódik, akkor ott NEM az egzisztencia számít elsősorban. (Persze ettől még lehetnek olyanok, akik tudatosan irányítják a "vonzalmukat", de ez egy másik jelenség.)
2016. okt. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Köztünk több mint 25 év van, mégis nagyon jól megvagyunk, szeretjük egymást.A korkülönbség szerelemben nem számít.

(ja, és már nem a tinik táborát erősítem, 30 felett vagyok)

2016. okt. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!