Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 éves nő - 44 éves férfi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves nő - 44 éves férfi. Szerintetek hosszú lesz a házasságuk?

Figyelt kérdés

Van az ismerősi körömben egy 30 éves lány. Csinos, jól öltözik, diplomás. Megismerkedett kb. 2-3 éve egy most 44 éves pasival, akihez tavasszal feleségül is ment (nem azért, mert jön a baba, hanem "csak úgy").

A pasi korábban sportoló volt, jól tartja magát, de azért látszik rajta a kora, őszül, stb... Elvált ember, korábbi házasságából van két gyereke is. Jelenleg cégvezetőként dolgozik.

Szerintetek mit akar egy fiatal nő ettől a palitól? Hosszú életű lesz a házasságuk?



2016. okt. 3. 08:50
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Az a 25 év sem normális, pláne ha még több a korkülönbség. Más a két generáció. Nekem lehet mondani, hogy jól megvagyunk, a szerelemben nem a kor számít... Elsődlegesen nem is az számít, de ilyen nagy korkülönbség ki fog ütközni, elő fognak jönni a problémák. Kérdés, hogy képesek lesztek-e megoldani. El se tudom képzelni hogyan mehet: Mikor a nő 40 éves lesz, még ereje teljében van, addigra a férfi már 65 éves és várja az unokákat, mások lesznek az igényei.
2016. okt. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Nos, neki már vannak unokái, a fia velem egyidős.Nekem van gyerekem előző kapcsolatomból, sem korábban, sem most nem akarok több gyereket.Az igényeink megegyeznek, jönni-menni, és egymást boldoggá tenni.
2016. okt. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
Na látod kedves utolsó, ez nagyon nem normális:) Most még megegyeznek az igények... de 10 év múlva nem fognak. Nem hiszem hogy 40 évesen te otthon akarsz majd ülni és egész nap aludni, tv-zni, punnyadni. Márpedig ő akkor már 65 éves lesz, és ő ezeket fogja csinálni.
2016. okt. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Lehet.De lehet, hogy nem.

Miért lenne az elképzelhetetlen, hogy majd 10 év múlva le akar mondani a kirándulásokról, utazásokról?

Érdekes volt, hogy pár hónapja csináltattunk mindketten egy teljes vérképet.Enyém tele volt csillagozva, neki meg egysem volt rajta.Magyarul az egészségi állapota tökéletes.

Nem azt mondom, hogy ez a hétköznapi, elfogadott vagy megszokott párkapcsolat, de van ilyen.Most csak azért egy tökéletes és szenvedéllyel teli kapcsolatot adjak fel, mert mi lesz 10 év múlva?Nem.Most ez van, mi lesz a jövőben, azt senki nem tudja.

Én is csak annyit tudok, hogy nagyon boldogok vagyunk, és kihasználom minden percét ennek a szerelemnek.

2016. okt. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Gondolom jól keres, vagy jó nyugdíja lesz:)
2016. okt. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Ó, persze, milliomos:)))

Szerinted azért vagyok vele mert esetleg jól keres?

Elárulom, hogy nem keres az átlag fölött, de nem is nyomorgunk.

Egyszerűen nagyon jó az ágyban, én meg nagyon szeretem őt.

2016. okt. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

És te mi a bánatos lófaxxt akartál ezzel a kérdéssel?

Felhergelsz mindenkit mert te a kutyát sem érdekled?

Lány, persze... felnőtt nő! Felnőtt, nem úgy mint te!

2016. okt. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Először is nem tartom ezt annyira hihetetlennek, nem egy 20 éves lányról van szó. Ebben a korban éppen megtörténhet. Ismerek olyanokat, akik 15 éve korkülönbséggel évtizedek óta együtt vannak. Nyilván nem gyakori, de lehet. Hogy téged miért érdekel, nem tudom.



A két ember lehet, hogy szellemi társa ágymásnak, és a nőről azt írod, csinos, és a férfi se tűnik rossznak. Mert azt tudjuk, hogy jól tartja magát, de ősz a haja. Az jelentheti ezt is:


[link]



Meg ezt is:


[link]

2016. okt. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Beate1970 válasza:

Miert ne lehetne jo házasság egy ilyen kapcsolatból. Egy idősebb ferfi a tenyerén hordozza a nálánál jóval fiatalabb feleséget. Most ő ad és kenyesztet aztán eljön az idő amikor a nő ad és kenyeztet.

Ez az élet én erted te értem.

Az ilyen kapcsolatok mindig boldog kapcsolatok hisz a férfi elkövet mindent hogy megfeleljen kedvesenek csereben mind ketten boldogok.

Ne aggodj az emberek többsége szerelemből hazasodik és egy hajoban eveznek ez csak rajtuk mulik mindig egyiranyba vagy össze vissza.

2017. febr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!