Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Méltatlan kapcsolat?

Figyelt kérdés

Teljesen felemészt a kapcsolatom, nem élünk még együtt, kilátásba se nagyon van, csak hiteget vele, hetente vagy kéthetente találkozunk, azt is akkor ha én (lány) létemre utazok hozzá, 25 km-re lakik, szóval nem vészes, de ő mégsem jön soha sem. Még az ottani buszmegállójukba sem jön ki elém, egyedül kullogok oda hozzájuk.

Ő szerencsés, neki van családja, élnek a szülei.

Nekem nem, nagyon korán elvesztettem őket, örültem, hogy végre jött az életembe egy társ...

A szerencsétlen embert, vagyis engem még az ág is húzza...

szeretet éhes vagyok,sajnos ezt nem kapom meg,mint más, értelmetlen így az életem, öngyilkosságon gondolkozom már egy jó ideje, nem azon a figyelemfelhívón, hanem ami tényleg megöl. Őszinte leszek sorozatos csalódás és egy üresség sajnos az életem.



2016. okt. 6. 21:05
 1/6 omba ***** válasza:
100%

Ez nem kapcsolat.

"örültem, hogy végre jött az életembe egy társ... " - hát tévedtél, elmész, hogy kielégüljön, aztán hazakullogsz.

Ne az öngyilkosságra gondolj, egy rendes pasira inkább.

Ehhez meg ne kullogj, se oda, se vissza.

2016. okt. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

1. a saját életedért te vagy a felelős, úgy alakítod, ahogy akarod

2. zsák a foltját mindig megtalálja!

3. miért vagy benne egy olyan sz..r kapcsolatban, ahol semmire vesznek téged?

4. kezdj el önismerettel, önfejlesztéssel foglalkozni, a most kilátástalannak tűnő helyzetből csak ezzel fogsz tudni kilábalni!

5. mindenki csak azt kapja vissza az élettől, amit adott!

6. egyetlen állandó a változás maga!

7. ajánlom figyelmedbe a békés harcos útja, louise l. hay, szabó péter és brian tracy motivációs előadók hanganyagjait


sok sikert és kitartást életed jobbá tételéhez!


minden csak rajtad múlik! KEZD EL MOST!!

2016. okt. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem mások használnak ki és nem húzza a szerencsétlen embert az ág. Az ember köti magát direkt az ághoz és aztán sajnálja magát. Nem a kapcsolat méltatlan hozzád, hanem TE nem tiszteled SAJÁT MAGAD annyira, hogy kiszállj belőle. Szeretetéhes vagy, ezzel az egyel értek egyet. De ki nem? Ez nem indok arra, hogy ilyen szánalmasan semmibe vedd magad és így viselkedj! Kezd el TISZTELNI magad annyira, hogy nem leszel más házhozjáró edénye! Nem mástól kell várni a figyelmet és hogy boldoggá tegyen! Más ott fog hagyni, vagy kihasznál. TE add meg SAJÁT MAGADNAK, hogy csak olyan dolgokba mész bele, ami neked jó! Kényeztesd magad, add meg magadnak, amire szükséged van. Ezután jönnek mások! Csakis ezután! Kinyírhatod magad, de az neked hol jó? Sehol. Az élet tele van lehetőségekkel, csak nem kell unintelligens farkakra pazarolni!
2016. okt. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bár nagyon erősen fogalmaznak, az előttem szólóknak mégis igaza van. Nehéz helyzetben vagy, de ha egy kicsit megpróbálnád összeszedni a gondolataidat és elképzeled, hogy milyen jövőt szeretnél, pluszban melléképzeled a jelenlegi párod, biztosan nem egyeznek a dolgok. Hidd el, jobb átmenetileg egy kicsit egyedül lenni és megadni magadnak az esélyt a boldogságra, mint benne maradni a jelenlegi helyzetben, ami semmi boldogságot nem ad számodra. Az is lehet, hogy a párod érzi, hogy kapaszkodsz belé a szeretethiány miatt és csak sajnálatból van veled.

Voltam hasonló helyzetben, nem is olyan régen, de nem bántam meg, hogy a szakítás mellett döntöttem, pedig iszonyú nehéz volt.


Add meg magadnak az esélyt egy boldogabb jövőre!


35/N

2016. okt. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóaknál jobban meg sem fogalmazhatnám :) Szeresd önmagad, s mások is szeretni fognak.
2016. okt. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítélkezem, mert voltam ilyen helyzetben. Volt ilyen kapcsolatom is sajnos, sok évvel ezelőtt.

Utólag úgy látom, hogy az akkori lelkiállapotomban és önbecsülésemmel azt gondoltam, hogy nekem ennyi jár...

Most már másképp látom. Megszakítottam a méltatlan kapcsolatot, és elkezdtem dolgozni magamon. Felépítettem az életem, szert tettem olyan időtöltésekre, barátokra, amikben és akikben örömet leltem.

Elmentem pszichológushoz, akinek a segítésével kijöttem a depresszióból és az önmegsemmisítő gondolatokból, feldolgoztam a problémáimat, szert tettem egy jóval erősebb önértékelésre.

Két évig NEM ismerkedtem egyáltalán, mert beláttam, hogy amíg én nem vagyok rendben, addig csak szánalmasnál szánalmasabb kapcsolatokat vonzok be.

Két év után lelkileg egészségesen, egészséges önbizalommal kezdtem ismerkedni. Már nem akartam rossz kapcsolatot, nem ugrottam bele bármibe.

Nem kellett sokáig ismerkedni: megtaláltam a társam, aki minden elképzelésemet felülmúlta. Amellett, hogy intelligens, művelt, céltudatos férfi, nagyon figyelmes, tisztelettudó velem. Szó szerint a tenyerén hordoz (de nem rendeli alá magát nekem). Már együtt élünk.

Ahhoz, hogy jó kapcsolatom legyen, először saját magam kellett rendbe hozni. Nekem egyedül nem ment, csak szakember segítségével. Ha visszamennék az időben, most is így döntenék. Pedig én akkor csak az üresség érzésétől és az öngyilkossági késztetésemtől szerettem volna megszabadulni, ehhez képest azonban 180 fokos fordulatot vett az életem.

2016. okt. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!