Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nagy korkülönbség miatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagy korkülönbség miatt nem kellek neki, ami nagyon fáj. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én 25 vagyok, a férfi akit megismertem 40. Fiatalos, komoly, kedves,minden megvan benne amire vágytam egy férfinál, VÉGRE érett gondolkodással. Mivel érettebbnek tart a koromnál, és tetszem neki,sokáig vívódott,hogy mi legyen "velünk",de úgy döntött,hogy nem lenne jó vége...

Iszonyatosan fáj. Mit tegyek?


NEM volt sem szex,sem csók, csak pár randi és rengeteg beszélgetés.

Légyszíves NE ítéljetek el.



2016. okt. 7. 19:21
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Egy-két dolgot már én is megtapasztaltam a korom ellenére, kezdve mondjuk szülő elvesztésétől,így korábban kellett felnőnöm. Lehet,hogy ez megint más tészta,de ettől függetlenül nem a tingli-tangli huszonévesek közé sorolnám magam.
2016. okt. 7. 20:12
 12/21 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Egyszerübb volna kérdező,ha inkább azt írnád meg ide,hogy TE mit tennél az illető úr helyében...Nos?
2016. okt. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
82%

Buta az az ember, avagy hát ő nem szeret téged úgy igazán.

Ezek az átlag dolgok itt nem sokat segítenek, mert az arra van, hogy ne 1000 estet nézegess, hanem valami átlagot.

A kor egy fontos dolog, de csak egy dolog ismerek én velem pont egykorúból egy tucatot, akivel max 3 mondat a közös világunk, vagy csak hányás 10 percenként, ha össze volnánk zárva.

De éltem ennél nagyobb korkülönbséggel 12-3 évig és nem a kor miatt lett vége.

Ha valakivel rengeteget tudsz beszélgetni, az egy közeli ember - én megbecsülöm.

2016. okt. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
31%
# 13: Én is szívesen elbeszélgetek 70 éves emberekkel, becsülöm is őket, de párkapcsolatba nem kezdenék azért velük...
2016. okt. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
80%

Nos amit #10 leírt... ettől javarészt teljesen eltérek. Igaz, nem élek egyedül. De nincs a seggem alá tolva semmi. Sajnos bizonyos körülmények miatt nagyon fiatalon fel kellett nőnöm, nekem kellett a családban észnél lenni... és ez nem költői túlzás, hanem rideg valóság. A számlákba én is beszállok, dolgozok rendes munkahelyen, beosztom a fizetésem és közben esti gimnáziumba járok mellette, hogy kicsit előrébb jussak. (nem volt könnyű gyerekkorom, ez is kimaradt)

A párommal is találkozok közben, amikor csak tudok. Nem buli és szórakozás az életem, soha nem is volt és soha nem is lesz, mert a gondolata is taszít. Nem az a legnagyobb gondom, hová megyek szórakozni a hétvégén és nem akarom "kiélni magam", mert ezt ostoba gyerekes felfogásnak tartom és tartottam mindig. Talán ÉPP EZÉRT vagyok más. Nem mondom, hogy jobb vagy rosszabb. Csak más. Én nyugalomra vágyom, egy érett, felnőtt nő mellett.

2016. okt. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 omba ***** válasza:
#14, a 70 év egy más kérdés, ők ketten sincsenek annyi
2016. okt. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
51%

Túl leszel rajta. Örülj neki, hogy nem azután közölte be, hogy megvoltál neki. Ja, és csak tudd, teljesen korrekt volt a pasi, ritka példány az ilyen, hiszen pontosan tudja, hogy rövid úton eljuthatott volna a puncidig és nem tette meg, márpedig egy férfi akkor is be akar jutni a bugyidba, ha impotens, feltéve, ha egy fokkal azért szebb vagy az ördögnél, de mivel randiztatok, ez nyilván így van.

Dehát pont az érett gondolkodása, amivel elbűvölt, okozta a vesztedet is, idézőjelben.

Szó, ami szó, zsenge korom ellenére azt mondom (hiszen én is vagy 40 évvel érettebb vagyok a koromnál; gyorsan telik az idő errefelé), ne tegyél semmit ezzel az úriemberrel, úgy menj előre, mintha mi sem történt volna. És nincs olyan fájdalom, ami örökké tartana, pláne nem szerelmi fájdalom. Legfeljebb akkor tart örökké, ha nem vagy egészséges, de amúgy meg mindennek van egy szavatossági ideje, így a szerelemnek is.

2016. okt. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nézd, attól függően, hogy elismer, lehet úgy volt vele,

hogy mégsem te vagy az ideális jelölt a számára. Nem

tudom, miről beszéltetek, mik történtek, de 40 éves fej-

jel, egy korrekt pasi inkább nemet mond, minthogy feles-

legesen illúziókba rángasson bele.

Nem ítéllek el, de tudd, hogy NEM a nagy korkülönbség volt

az ok, hanem valami más. Ebben biztos lehetsz, mert ez még

nem az a különbség, amit ne lehetne áthidalni. Annyi le-

het, hogy nem akart megbántani a valós indokkal.

2016. okt. 8. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Sunshinedoll ***** válasza:
27%
Gazdag pasi? Egy 40 éves egyedül anyagi helyzetében különbözik egy 20-21 évestől (már ha egyáltalán), minden másban tök ugyanolyanok. Egyébként meg nyugodtan Randizz egy veled egykorúval vagy kettővel, vagy ha jobban tetszik, akkor legyél egyedül, élvezd az életed, majd elfelejted hamar :D
2016. okt. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
83%
a kor kifogás. a barátom több, mint 10 évvel fiatalabb nálam. van ilyen. engedd el.
2016. okt. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!