Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nagy korkülönbség miatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagy korkülönbség miatt nem kellek neki, ami nagyon fáj. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én 25 vagyok, a férfi akit megismertem 40. Fiatalos, komoly, kedves,minden megvan benne amire vágytam egy férfinál, VÉGRE érett gondolkodással. Mivel érettebbnek tart a koromnál, és tetszem neki,sokáig vívódott,hogy mi legyen "velünk",de úgy döntött,hogy nem lenne jó vége...

Iszonyatosan fáj. Mit tegyek?


NEM volt sem szex,sem csók, csak pár randi és rengeteg beszélgetés.

Légyszíves NE ítéljetek el.



2016. okt. 7. 19:21
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy így alakult, én is ezt a korosztályt szoktam keresni kapcsolat és igazából bármi más ügyében is. Két kapcsolatom volt, mind a ketten 48 évesek voltak, én 20, sajnálom, hogy vége lett, de nálunk nem a kor, hanem a távolság lett az oka (1300 km), úgyhogy szerintem a kor nem kellene, hogy kifogás legyen. De tudom, hogy vannak emberek, akiket ez nagyon zavar. Egyik barátnőmnek is 19 évvel idősebb a párja, és már évek óta együtt vannak, ha valaki megijed tőle, az 40 évesen már nem hiszem, hogy változni fog, persze, megpróbálhatsz hatni rá, de nem olyan sok esélye van, ha ezt ő akadálynak látja. :/
2016. okt. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!