Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem a kapcsolatommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem a kapcsolatommal?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg: 30 éves nő vagyok, a párom 29.

2 évet voltunk együtt normális kapcsolatban, de az utóbbi 1 évben macska-egér játékot játszunk egymással... Kb 100x szakítottunk és békültünk ki. Tudom, hogy mi lenne a racionális döntés, de egyszerűen nem megy! Annyiszor fogadtam meg, hogy többet nem keresem, nem írok neki... De nem megy!

Olyan emberek tanácsát szívesen venném, akik átmentek hasonló dolgokon.

Talán lehet ebből még valaha normális kapcsolat?

Az az igazság, hogy nekem ő testesít meg mindent, amit egy férfiban keresek. Rá se bírok más pasira nézni.

Ezerszer próbáltam vele beszélni a problémákról, de nem lehet...


2016. okt. 8. 17:28
 1/3 Költőnő? ***** válasza:
100%
Valszeg nem lehet. Lezárni lehet és következetesen nem engedni újra.
2016. okt. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 omba ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen problémákról beszélnél vele - de hát lehetnek bőven e szerint - ha nem lehet vele beszélni, akkor akármilyen jó pasi, csak egy sült paraszt.

Vagy azt a játszmát játssza, hogy elfogadod, hogy ő nyert, és akkor te már csak beosztott leszel.

Egyszer csak sikerül rendesen szakítani, normális kapcsolat meg nem lesz ebből.

2016. okt. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon nehéz lesz ezt lezárni, de ezt Te is tudod.

Én hasonló helyzetben vagyok, 4 hónapja nem tudok szakítani normálisan. Mindig visszatáncolok hozzá, vagy ő jön, és nekem is ő a férfi, mást elképzelni sem tudok magam mellett egyelőre.

Én a tanulásba menekültem, próbálok abban jól teljesíteni, legalább lefoglalom magam. De tudom, hogy így sem lesz egyszerű nem gondolni rá. Reggel és este a pokol...

Én azt gondolom, hogy az idő úgyis eldönt mindent, nem marad így örökre ez a se veled, se nélküled állapot. Remélhetőleg.:)

2016. okt. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!