Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távolsági párkapcsolat jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távolsági párkapcsolat jó vagy rossz létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

27F vagyok,és olyan problémám lenne hogy már 6 éve élek első nagy szerelmemmel és nekem Ő is az első. Eljutottunk egy olyan szakaszhoz a párkapcsolatban ,hogy kicsin országunk egyik szegényebb régiójában.Borsodban lakunk és Ő is csak a szomszédosban.Sok sok boldog idő eltelte után nagyon furcsak kezdtem el érezni ,kb kicsivel több mint egy éve a munkahelyemen rosszul lettem epilepsziával (24 óra/12) amit egy agyérduzzanat okozót amire még most is szedek gyógyszert és a kimerültség véget ami személy szerint bevallva a túl pörgés okozott mert mellet mezőgazdasággal is foglalkozom családiba de kicsibe, de visszagondolva jol éreztem magam még dolgoztam Ő ez alatt tanulta a tanulmányait. Most viszont ő már elhelyezkedett egy olyan munkahelyen amit szeret csinálni, és ennek őrölők. De jelen pillanatban frusztrál az hogy igaz van munkahelyem most de a korábbi fizetésemhez képest elenyésző amit kapok és más munkahelyre meg nem enged a párom ami persze megértek mert félt,de most jön szóba az hogy nem élünk még együtt. Mert albérletben van,hogy a közeli munkahelyre bejárjon de ebből a fizetésből ami nekem van abból nem akarom terhelni a páromat mert én még a szüleimmel lakom és helyben.Nem rég vettek a szülei egy autót is neki,persze tehetősebb mint mi leírom idejön a bökkenő hogy nekünk 2 házunk is van egymáshoz nagyon közel (nagyszülői) akik már nem élnek) a kisváros kb 18kmre van tőlünk .A párom szülei házat vagy lakást akarnak venni nekünk címszóval miközben én ezt ellenzem nagyon igaz nem adtam még szót neki. Hisz falu vagyok ide köt engem minden és nagyon úgy érzem hogy irányítani akarják az életünket miközben érzem hogy engem felszínesen es nem fogadtak el hisz nincs diplomám de 8 állt. azért több van értségi meg jó pár szakmám.

A párom viszont igen,de sajnos mintha manipulatív személyiség a szülei részéről ugyan azt teszi amit ők mondanak.Azért írtam le bővebben hogy ti mit tennétek a helyemben ha nem találnátok állást de nem is engedne el a párotok olyan munkahelyre ahol sokat kell dolgozni vagy csak az adót kisvárosban ami szinte lehetetlen ha igen akkor min bér. messzebbre ahol lehetőség lenne ingyen szállással is arról nem is szeretne hallani mert rögtön kiborul a szülei sem szeretnének hallani ilyenről mert rögtön a rosszabbikat feltételeznék rólam. Azért írtam le részletesen mert igyekeztem nem 1-2 mondatban leírni hogy mi is zajlik éppen és felületes válaszokat várni h " jo vagy rossz ez "


A segítségeteket mindenképp előre is köszönöm.



2016. okt. 10. 10:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Amennyit ki tudtam belole hamozni, az meg nem utal tavparkapcsolatra. Ha te szeretnel menni, akkor menj. Ne a parod szulei dirigaljanak neked is.
2016. okt. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!