Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most ez mekkora hiszti?

Figyelt kérdés
Barátnőm utazik el 2 hètre. Megbeszèltük, hogy nekem mikor ebèd lesz a munkába akkor találkozunk. Erre felhívott felveszem de kèrdezett a munkatársam egy dolgot ès válaszoltam rá. Nem tartott mèg 20 másodpercig sem. Erre kinyomta a telefont ès mondta, hogy b....le a találkozást. A telefont sem vette fel. Hiába magyaráztam neki sms-ben, hogy kèrdeztek tőlem ès válaszolni kellett.
2016. okt. 10. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég nagy. Ő akar lenni a középpontban. Ha nem változik a helyzet csak rosszabb lesz. Én otthagynám, ha így marad.
2016. okt. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, hogy ez egy gyerekes hiszti. Ne foglalkozz vele, mert ha még te kérsz bocsánatot, csak erősíted, hogy neki van igaza.
2016. okt. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Költőnő? ***** válasza:
Hát ez hülye.
2016. okt. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gáz.

Azt én sem szeretem, ha a hülye haverok beleszólnak a telefonálásba és baromságokat ordítoznak, de ez a közelébe se járt annak.

Talán bocsánatot kér. Ha nem akkor én elgondolkoznék, hogy akarok-e egy ilyen emberrel együtt lenni.

2016. okt. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Máskor is csinált ilyet? Borzalmas az ilyen hatalmas oknélküli műhiszti. Nem szeretem az ilyen embereket.
2016. okt. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lènyeg, hogy a telefont is kikapcsolta
2016. okt. 10. 16:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg így volt akkor a barátnőd egy hisztis pi.csa. Viszont én is vágtam rá tesómra már a telefont, mert felhívott de az idióta exe végig pofázott neki, ő meg nem mondta hogy várjál már egy picit, telefonálok....Mondtam, hogy majd akkor hívjon ha tudunk beszélni. De úgy látom itt nem erről van szó, úgyhogy érthetetlen.
2016. okt. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Itt arról van szó, hogy ebéd volt a munkába és a kollega kérdezett valamit tőlem és akkor válaszoltam mikor felvettem. Ez még 20 másodperc sem volt és amikor mondtam, hogy halló rám tette a telefont. És azóta fel sem veszi.
2016. okt. 10. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!