Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg nem vagyok férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg nem vagyok férfi?

Figyelt kérdés
Barátnőm vissza utazott az egyetemre! Indulás előtt mondtam neki háromszor is, hogy had kísérjem el a másik városba a vonatpályaudvarra. Ő mindig azt mondta, hogy nem kell mert gyűjtöm a pénzemet és úgy is csak TAXI-val tudok haza menni ami nagyon drága! Erre meg múlt este várva a vonatot azt vágta a fejemhez, hogy nem vagyok férfi mert nem csaptam az asztalra, hogy megyek és kész. De én úgy voltam vele, hogy még is háromszor megkérdeztem és mindig vissza utasította. Most még is akkor én vagyok a szemét?

#etgee
2016. okt. 10. 20:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a csaj hülye, tipikus játszmázós ripacs, jobb is ha megszabadulsz tőle. Ő meg mehet a Bohócszövetségbe ripacskodni.
2016. okt. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Te vagy a nő gyakorlatilag. Jól mondta a barátnőd.


33F

2016. okt. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

#2


Ez a felfogás komoly? Most kb. tényleg ez a jellem lenne a beugró, hogy "ÉN VAAADJOK A FÉRFIÁLLAT ÉN MONDOK meg mindent, megyek teveled, de asszonyállat hozzad ám a Kőbányaikat, különben nem megyek és mehecc ahova akarc!!!"


És ilyen pofázmánnyal: [link]

2016. okt. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem. A barátnőd idióta. Ha én mondok valamit a barátomnak, akkor azt úgy is értem, jó, hogy nem kezd el csapkodni, hogy márpedig az lesz amit ő mond. :DDD

Fordítva ugyanígy, ha ő mond valamit, akkor nem kérdőjelezem meg magamban, hogy igazából tuti az ellentétét akarja.

2016. okt. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hé ember!! Mi bajod a kőbányaiakkal?


Na most pofázzá Jóska gyerek!

2016. okt. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Mindenkinek sok sikert a nőkhöz :)#2-es voltam.
2016. okt. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem, hogy nektek már volt vitátok amiatt, hogy te gyűjtöd a pénzedet, és valamit nem tettél meg neki.
2016. okt. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szakíts vele minél hamarabb, ha jót akarsz magadnak.
2016. okt. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

De előtte azért gondolkozz el azon, amit mondott. Végre egy nő aki nem terel és kimondja azt, hogy a nők érzelmileg mire reagálnak pozitívan...


még mindig a #2-es voltam.

2016. okt. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

#7


Pedig tudhatná, hogy a férfi pénze közvagyon, csak a nőé magán.

2016. okt. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!