Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg nem vagyok férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg nem vagyok férfi?

Figyelt kérdés
Barátnőm vissza utazott az egyetemre! Indulás előtt mondtam neki háromszor is, hogy had kísérjem el a másik városba a vonatpályaudvarra. Ő mindig azt mondta, hogy nem kell mert gyűjtöm a pénzemet és úgy is csak TAXI-val tudok haza menni ami nagyon drága! Erre meg múlt este várva a vonatot azt vágta a fejemhez, hogy nem vagyok férfi mert nem csaptam az asztalra, hogy megyek és kész. De én úgy voltam vele, hogy még is háromszor megkérdeztem és mindig vissza utasította. Most még is akkor én vagyok a szemét?

#etgee
2016. okt. 10. 20:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt kellett volna felelned:

"Nézd, én 3x kérdeztem. Nem fogok azért őrjöngeni,

mert nemet mondtál. Tiszteletben tartom a döntésed.

Most válassz: Tiszteletet akarsz, vagy valakit, aki

elnyomja a döntéseid? Bocs, ha emberszámba veszlek.

"

2016. okt. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hisztis rbi, menekülj, sajnálom, nem lesz hosszú kapcsolat. :(
2016. okt. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
9# Én nőként írtam, hogy nem reagálnék valami pozitívan érzelmileg, ha a párom az ellenkezőjét tenné, mint amit szavakkal kérek tőle. Régóta együtt vagyunk és imádom őt, egy elnyomó taplóval nem húznám sokáig. :D
2016. okt. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#11: Szerintem egy ilyen ócska lotyó a te összetett mondataid harmadik szavánál totál elveszti a fonalat. Minek ez a szófosás? Tök felesleges.
2016. okt. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14: Sajnos igazad van. Naívan feltételezek egy kis

intelligenciát, szerintem ez még 2 számjegyű IQval

is felfogható. Ezek szerint tévedtem.

2016. okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Dehogyis, de az ilyen játszmázó libákat ott kell hagyni. Ebből lesz a mindennapos érzelmi zsarolás, végül már a saját létedet is megkérdőjelezed egy idő után.


Felejtős, dobd ki, majd megtanulja, hogy ne játsszogasson.

2016. okt. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!