Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha a páromat nem zavarja a túlsúlya?

Figyelt kérdés
A párom 30 éves nő nincs még gyerekünk,ő 175magas 85kg. Én 177 vagyok 70 kg. 10 éve vagyunk együtt mikor összejöttünk ő 67kg volt. Szép lassan egy 20as felment rá. Én már többször utaltam finoman,hogy fogyhatna. Mindig azt mondja,hogy őt nem zavarja én se foglalkozzak vele. Nem nagyon tudok ezzel mit kezdeni,most bennem van a hiba,hogy nem tetszik a túlsúlya?
2016. okt. 11. 13:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%
lusta ezért inkább elfogadja magát így. ha zavar akkor konkrétan mond meg neki
2016. okt. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Próbáltál már valamit közösen sportolni vele?
2016. okt. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Urbanizálódott állat ***** válasza:
70%

Nem egészségről van itt szó. Összejött egy 67kilós nővel, akiből egy egész más nő. Most miért a kérdező a hülye?


Mint amikor megházasodik a pár és a nő szépen elkezdi elhagyni magát. Mindenki a férfit hibáztatja csak ha már nem látja vonzónak. És sok nő meg azzal jön, hogy ó ha szeretsz így is szeretsz, oké, csak emberek..Ha valakivel összekötjük az életünket akkor az éppen adott valakivel tesszük nem egy 20-30kilóval nehezebb nővel. Mert akkor alapból azzal kezdene.

2016. okt. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
97%

1. Valamilyen szinten természetes, hogy egy 20 éves nő nem ugyanúgy néz ki, mint egy 30 éves.

2. Persze 20 kiló súlyváltozás már valóban jelentős és látványos.

3. Te nem várhatod el, hogy a kedvedért változzon, viszont ő sem várhatja el, hogy neked tetsszen így. Ha nem juttok kompromisszumra, mindketten jobban jártok, ha külön utakon folytatjátok. Rengeteg olyan férfi van, akinek az ilyen alkat nagyon bejön, a párod is jobban járna, aki odavan az idomaiért, meg te is, ha olyannal lennél, aki neked tetszik.


Saját esetem:

Az exemmel egy olyan időszakban jöttem össze, amikor éppen rengeteg szabadidőm és motiváló környezetem volt, ezért naponta sportoltam. Emiatt bőven a "versenysúlyom" alatt voltam akkoriban. (Megjegyzem, látott korábban is, plusz kilókkal, tehát nem volt zsákbamacska). Az exem akkor elkönyvelte magában, hogy biztos neki akartam tetszeni (kicsit nárcisztikus a szentem), ezért fogytam, pedig nem volt igaz, én nem titkoltam, hogy egyszerűen így jött ki a lépés, amúgy számomra nem természetes ez ez életforma. Aztán én is elértem a harmincat, és jöttek is fel a kilók, szültem is, akkor még több - akkor tényleg jelentős túlsúly volt rajtam, amit le is adtam, de azért maradt egy pici felesleg, az exem azonban azt szerette volna, ha úgy nézek ki, mint huszonévesen. Nekem pedig eszem ágában sem volt úgy kinézni, nagyon is jól éreztem magam a bőrömben és pont elég bókot kaptam ahhoz, hogy elkönyveljem: másoknak is tetszem.

Sok más tényező miatt is, de válás lett a vége.

Az új párom imádja a teltebb idomaimat, ő más típusú nőre rá se nézne. Én pedig ezerszer jobban érzem magam olyan kapcsolatban, ahol értékelve vagyok úgy, ahogy én is szeretem saját magam.

2016. okt. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
30%
Nem a falusiak kövérek, te nagyon hülye, hanem te vagy sovány. nekem nem férfi az ilyen:D ja a párod meg elég dagadt. szépek lehettek együtt:D
2016. okt. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Az elhanyagoltság is egy nagy hiba a párkapcsolatok romlásában.


Szemmel láthatóan a párod nem akar rajta változtatni, de tudja, hogy mi a helyzet.


Így már nem lesz jogos a hisztije, nem 85 kilósan jöttél vele össze.


Az egyenes út a legrövidebb.

Mondd meg neki nyíltan és őszintén, hogy neked ez a helyzet nem tetszik, és továbbra is vonzódni szeretnél hozzá, ezért változtasson a lehetőségekhez mérten! 24L

2016. okt. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem mindig káros, ha valaki felszed valamennyit. Én pl. huszonévesen 44-46kg voltam 151cm magassághoz, soványnak látszottam, de igazából semmilyen módszerrel nem tudtam kimozdulni ebből a tartományból mindaddig, amíg el nem kezdtem táncolni, és néhány év alatt, mire elértem a 30-at, feltornáztam magam 50-52kg-os tartományba. Most van jó alakom, és már nem vagyok sovány, de nem is lettem túlsúlyos annak ellenére, hogy kg-ban több lettem, csak végre találtam valamit, amivel jól kondiban tudom tartani magam, és izmosodtam is vele.

A kérdező párján valószínűleg meglátszik a túlsúly, nem izomban fejlődött, azért lehet a kérdezőnek kifogása. Ha nem parancsol megálljt magának, ez könnyen még több lehet, és még nem szült. Egyik barátnőm pont a tervezett terhesség miatt adta le a túlsúlyát, mert nem akart kövéren teherbe esni, úgy érezte, az neki sem lenne jó, meg a babának sem.

A kérdezőnek igaza van abban, hogy a párja nem jó irányba halad, és ezt a párjának is jó lenne belátni (a saját érdekében), csak ezt megfelelően kell tálalni.

2016. okt. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem márpedig kövér. Megértelek ha nem tetszik, normális, nem tetszhet mindenkinek a túlsúly. Ha ennyire nem tart téged, én elhagynám.
2016. okt. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Azért majdnem 180 cm-es férfiembernek a 70 kg elèg csekély...
2016. okt. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Sokan belehíznak a kapcsolatokba, stresszevés, kompenzáció, jólélés, rendszeres napi együttkosztolások.
2016. nov. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!