Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom nagyon meghizott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom nagyon meghizott, mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Egy eve vagyunk egyutt, nemreg koltoztunk ossze, mielott osszekoltoztunk volna is keves volt a szex de betudtam annak h heti 3x talalkoztunk, de miota egyutt elunk heti 1re csokkent..es a legrosszabb h meretes pocakot eresztett. Mivel o alacsony ezert meg inkabb feltuno. Es tobbszor mondtam mar neki kedvesen biztatva h jarjon el edzeni de semmi. Egeszeges kajakat fozok vacsira, megeszi majd iszik melle egy sort meg csipszet. En odafigyelek a kajara, eljarok edzeni de ez se eleg motivalo szamara. Ott tartunk h mar kezdem nem kivanni a szexet. Irodahazban szinte csak ferfi kollegaim vannak es sokan csapjak a szelet, de van egy aki elkezdett erdekelni...ketsegbe vagyok esve, nem akarom megcsalni, nem akarom h vege legyen de azt is tudlm ha igy megy tovabb vegkepp elveszti a vonzerejet. Mit tehetnek? 24/L
2016. okt. 12. 16:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
18%

Nem védem a srácot, de azért megnézném a reakciókat, ha valaki azt írná ki, hogy lehízott a barátnőm, mit tehetek?

Tippek: ne a testéért szeresd, ha nem fogadod el, nem érdemled meg..

2016. okt. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Utolsó: volt már kinn hasonló kérdés, és nem estek a férfinek, hanem arra biztatták, próbálja meg mozgásra bírni a csaját, és ha nincs változás nyugodtan hagyja ott.


Kérdező: ülj le vele, még egyszer, utoljára! és ha nincs változás x idő után, hagyd ott. Nem éri meg szenvedned még évekig, mivel neki ez tök jó helyzet, és láthatólag esze ágában sincs változtatnia rajta.

2016. okt. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!