Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viszonyulnátok a 49 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viszonyulnátok a 49 éves anyátok 25 éves pasijához?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, anyám elég részeges. Állandóan csak "lefeküdne" valakivel. Van egy pasija, aki 25 éves és elég régóta vannak együtt és nemrég még találkoztam is vele. Elég furcsán éreztem magam. Faggattam, hogy hol ismerkedtek meg, mondta, hogy kocsmában. Tisztában van vele, hogy a háta mögött anyám ismerkedik. Azt is mondta, hogy neki aztán mindegy, csak meg ne lássa, mert baj lesz. Elég lekezelően viselkedik velem, mintha valami "pótapa" lenne, és persze Ő a "fontosabb", kioktat az életről, mintha jobban tudná, nem dolgozik, csak szedi el a pénzt. Anyám, mivel részeges gyakran bele is köt, veszekedést szít, akkor meg még mondja is nekem a pasi, hogy állítsam le.. ÉN. tehát azt hiszi, hogy valami csicska vagyok, akit pajzsként használhat. Ti hogy viselnétek el? Már csak a kor miatt is - engem baromira zavar. Nekimennék, de nem akarok lesüllyedni arra a szintre, és persze én volnék a hibás anyám szemében is és életem végéig hallgathatnám, hogy milyen szemétláda voltam, hogy elüldöztem a pasiját.

2016. okt. 14. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a köztük lévő probléma itt a legkisebb korkülönbség...

A legjobb, amit tehetsz, hogy elköltözöl (nem tudnék egy alkoholista szülővel együtt élni).

2016. okt. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
összekutyultam... szóval a legkisebb probléma a korkülönbség.
2016. okt. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kiröhögném. Anyámat is, amiért a gyerekével egykorú pasival kavar, a srácot meg azért, mert nem talál magához valót.
2016. okt. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én külön élek. Csak meglátogat néha. Most akkor ne nyissak ajtót nekik? Azt nem tehetem meg.. Te megtennéd az anyáddal? Valahogy le kellene szoktatni az alkoholizmusról (a beleegyezése nélkül) és elküldeni a párját. De nem verekedéssel, mert úgyis visszajönne, ismerem, hanem máshogy. Azt megtehetem, hogy úgy elköltözök, hogy nem is tud rólam semmit, de hiányozna nekem. Úgy nevelt fel, hogy mindent megadott nekem, de amikor felnőtté váltam, alkoholista lett (mert már nem kellett velem foglalkozni). Szóval a kérdés az volt, hogy mit gondoltok a korkülönbségről, illetve hogy beszéljem meg vele, hogy dobja, és ez igazából egy másik kérdés, hogy hogy lehet elfonóra küldetni valakit, aki felnőtt és nem kell a beleegyezése.
2016. okt. 14. 17:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Tiszta szánalom. Fia korabeli pasival összeállni...
2016. okt. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocs ha nem egy normalis valaszt irok de elegge nincs turelmem az emberekhez mivel evek ota reszeges lokott embereknel dolgozom igy ha engem kioktatna egy velem egy idos akinek az ertelmi szintje nem hogy magasabb de meg alacsonyabb is mint az enyem en ugy osszevernem minden egyes nap hogy nem igazan jonne hozzam es anyamrol is leszalna. A reszeges anyamhoz meg tobbet jarnek es sokkal tobb torodest iranyitanak fele mert tudom hogy az alkoholizmusnak mi lesz a kovetkezo szintje. Nagyon sok alkoholistaval talalkozok akinek valaki hianyzik az eletebol es ujra normalis lenne csak sokan rosszul valasztanak igy jobban lecsusznak. Egyebkent kerdezo te nem mennel neki annak a 25 eves pasinak de nem azert mert nem akarsz lesullyedni hanem mert tartasz tole (nem bantasbol) nem bizol magadban nem bizol abban hogy neki merj menni es inkabb tursz mert az egyszerubb :) en is ilyen voltam tudom mit beszelek. Egy nyapic csicska aki banga volt es egy kis mitugrasznak is szot fogadott csak hogy ne pattogjon. Kicsit osszeszedtem magam es rajottem erzelmileg nagyon sok ember gyengebb igy nincs stabil osszhangban a fizikai eronletevel. En megtalaltam az egyensulyt (tudom hulyen hangzik) de amiota dolgozok a sok retardalt kozott meg kellett erosodnom es most ott tartok hogy ket ajtos szekrenyeket verek meg mar csak azert is mert rosszul neznek ram. Nem onfenyezes csak irtam a peldam! Szedd ossze magad nekem is sikerult neked is menni fog! Kergesd el a senki hazit anyad mellol es segits rajta :) tolts vele tobb idot!


Nem kerek privatot max a kerdezotol!

Szep napot!

2016. okt. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, ebben sajnos nincs igazad. Kb. 1 éve nekem is jött, mert azt mondtam neki, hogy ne emeld fel a hangod, neked itt nincs szavad és verekedés lett. leütöttem, mint a szrt és elhúzott itthonról. Aztán lefeküdtem aludni, mire felkeltem ismét ott volt, anyám ápolgatta és beszélgettek arról, hogy milyen szemét vagyok. Hozzám se szóltak egy ideig. Akkor megint elköltöztem. Én nem tartok tőle, egyébként senkitől sem tartok, csak próbálok egy járható utat találni az agresszió és a normális elbeszélgetés között. Ennek az embernek nincs veszteni valója, kocsmázik, járja az utcákat, alkalmi munkákból él. neki teljesen mindegy, hogy hol alszik, de azért néha jól jön egy ezres vagy egy kis b*szás. Már bocsánat. Egyébként anyámban hatalmasat csalódtam ebből a szempontból. Én is szoktam inni, nem tagadom, de megtartom a mértéket. Takarékoskodom a pénzemmel és annyit iszok, amennyit kívánok, nem hulla részegre és nem csövesekkel ismerkedem, akik nem dolgoznak, csak néha alkalmi munkákat vállalnak. ..és az a baj, hogy ha neki is mennék, Ő mellette állna ki. Nem tudom, miért. Talán a szex miatt.
2016. okt. 14. 18:11
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy most már a piázást is nagyon keménybe nyomja. 2 decis vodkát fél óra alatt megissza. Ez az ember pedig kihasználja. Én legalábbis úgy érzem. Hiszen mind a ketten isznak, nem is keveset. Az ő pénzéből van bevásárolva, a pia is. Félek, hogy meg fogja lopni és le fog lépni a p*ba, mert egy fiatalember nem véletlenül áll össze 50 évessel. És fillér nélkül marad anyám. Akkor pedig nem mondhatom, hogy nem engedlek be. Marha nagy befolyással van rá ez a srác. Még őt is ellenem tudta fordítani. Ez baromi kétségbe ejtő. De gondolkoztam azon is, hogy tovább kellene lépnem és megszakítanom az összes kapcsolatot, de tudom ilyen helyzetben hagyni őt. Olyan megalázva érzem magam.. egyedül, akire számíthatok az az apám, akitől elvált 23 éve. Ő vele ritkán, de szoktam beszélni.
2016. okt. 14. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!