Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban telefon ellenőrzés, hiváslista lekérés és hasonlo. Magánszféra vagy belefér?

Figyelt kérdés
2016. okt. 15. 21:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó. Attól hogy két ember együtt van még nem szűnnek meg külön személyként klétezni. Én speciel a nagy egymás seggébe bújást nem tudom megérteni.
2016. okt. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egy párkapcsolatban az a normális, hogy nincs magánszféra. Nyilván mindenki egy egymber, egy saját meglévő élettel, de onnantól, h ezt megosztja valakivel, nincs titok. Ergo, nincs olyan, hogy ne láthatná a telefonomat, az emailemet, akármit. Ahol ez a titkolózás megy, ott valami bibi van, az a fél, aki előadja a magánszféra számot, annak valami vaj van a füle mögött.

Nyilvánvaló, h ne kutakodjunk direktben, de ha pl jön egy hívása a páromnak, aki nincs a telefonja közelében, alap, hogy felveszem. Ha ezen kiakad, akkor ágyő. Ha nem titkol semmit előlem, akkor nem fog kiakadni, hanem még örül is, hogy felvettem, hátha valami fontos.

2017. aug. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!