Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Figyelmeztessem az exem uj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Figyelmeztessem az exem uj baratnojet, arra hogy engem MEGVERT anno a srac?

Figyelt kérdés

Megvert az exem. Ez egy eve volt. Birosagi ugy lett belole. Hosszu lefolyasu. A targyalas folyaman kiderult hogy az elottem levo baratnojet is bantotta. Most lattam hogy uj baratnoje van. Egy iskolas 16 koruli. (en 24 vagyok most, o 23)

KERDESEM:


Figyelmeztessem a lanyt?


Majdnem biztos vagyok h semmit sem tud arrol mi tortent.



2016. okt. 16. 10:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
4%

9-es, 8-as vagyok


Igen nalunk is errol volt szo:-))Az ex feleseg azert lett megverve mert valasnal kvazi ki akarta forgatni mindenbol (amit meg el tudott fogadni), de egy nap bement a lakasba es a csaj dobalta ki az utcara a tevejet, meg mindenet, Ipad es hasonlok es minden szanaszet tort, es utana persze a csaj meg uvoltozott, szoval az ex ferjemnek eldurrant az agya es lekevert neki egyet.


Egyebkent ismertem a lanyt, a tesodhoz hasonlo kb ugyanazokat a tuneteket produkalja alapjaraton, ettol fuggetlenul sztem senki nem erdemli meg h megverjek. De teny, h egy csomo no nem tudja, h mikor hagyja abba. Tehat pl veszekedes, azt is latom h nem lehet meggyozni az ellenekezojerol igy visszavonulot fujok, mert tok felesleges mindent egymas fejehez vagni:-))


Az ex ferjem elott levo exem azert vert meg egy not, mert kolcsonadott neki 3 milliot es a csaj nem adta meg, de nem ugy h "jaj ne haragudj most nincs penzem", hanem ez a "hahahaha nem gondoltad h visszaadom hahahaha" szinten, szoval ezen en is kibuktam volna, mondjuk ismet, sztem az eroszakra nincs mentseg-csak magyarazat.


Aztan ott van egy baratnom ferje, egyutt elnek 25 eve, a pasi egy lepket nem utott le egeszen addig amig meg nem latta a feleseget az utcan csokolozni a fonokevel. Szoval megverte a pasit, a baratnomnek meg lekevert egy pofont es folytogatta (de elengedte mert ugye nem akarta megolni vagy ilyesmi). Mindezt ugy, h egy full nyugis pasi, szuper apuka, sosem bantott senkit, nagy allatvedo.....


Jaaa es el is akart valni ezek utan, de a baratnom visszakonyorogte magat:-)))Aztan van egy nagyon jo baratom, ismet full bekes pasas, o sem utott meg soha senkit addig, amig talalkozott egy novel es a harmadik randin azt latta, h az ovszer tartalmat eppen magaba applikalja:-)))....es eldurrant az agya.


Szoval mindenkinek van egy limitje, nagyon nagyon ritka az, amikor egy pasi csak ugy verekszik, de egyikre sincs mentseg. Hozzateszem, ez vice versa igaz. Egy masik baratnom (ismet, full nyugis no), lekevert ket pofont a ferjenek amikor megcsalta, es ez sincs rendben de ez is ertheto.


En ugy vagyok vele h sosem bantok senkit akkor sem ha szetvet az ideg, mert ez nalam elvi kerdes. A jelenlegi ferjem sosem vert exeket, annak ellenere h van egy temperamentuma, de o is inkabb beleut a falba ha ideges, mondjuk ilyet is csak egyszer produkalt 7 ev alatt.


A tesod sem erdemli meg h megverjek, de ha tenyleg igy folytatjak akkor ez valahogy elkerulheteglen lesz neki. Hozzateszem, sztem egyebkent az ilyen emberek semmibol nem tanulnak. A baratnom ugyanugy csalja a ferjet, tuti h a pasiktol kolcsonkero no is azota is kolcsonker es sorolhatnam...


Engem egyszer utott meg egy ember es ez az apukam, kb 14 voltam es iszonyat felidegesitettem mert azt hazudtam h nem cigizek, mikozben kiesett negy doboz cigi a taskambol, amire kozoltem h az csoki es rosszul lat:-))))))Szoval adott egy pofont ami iszonyat fajt de utana meg kepes voltam megkerdezni, h "ennyit tudsz? felnottkent gyerekeket verni?".


Szegenynek ket hetig total lelkifurija volt, pedig allatira megerdemeltem es tanultam belole mert azota nem hazudok:-)))Soha elotte es soha utana nem utott meg, de ma mar megkoszonom azt a pofont (meg a cigirol is leszoktam:-)))))

2016. okt. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Nehéz kérdés. A múlt ugyanis nem életfogytos ítélet, csak egy lépcsőfok. 40 éve egy haverommal 9 emeletes bérházak erkélyein "közlekedtünk". Néha átpakoltuk a cuccot egyikről a másikra, puszta brahiból. :-))

Sohasem kaptak el minket, mégis leálltunk vele. Te sem tudhatod, nem változott-e meg a fickó. Mert ha ritkán is, de az is előfordul. Ha innét nézed, kár lenne elbäszni a renoméját pusztán azért, mert a múltban vétkezett. Persze ha ég benned a bosszúvágy...

2016. okt. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én szólnék a kislány szüleinek, ha ismerem őket és megmutatnám neki a papírt, hogy bírósági ügy volt
2017. máj. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!