Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy legyek a szeretője egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Today.tomorrow. kérdése:

Hogy legyek a szeretője egy 40 éves pasinak?

Figyelt kérdés
40 éves férfi ismerősömbe 2 éve totál belezúgtam.Ő egy rossz kapcsolatban él pár éve, de a gyerek miatt nem akarja otthagyni a nőt.Azt mondta, ha nem lenne gyereke, velem lenne!!!Mielőtt összejött a nővel tudtomra adta hogy bejövök neki,csak akkor még nem tudtam, hogy akarok-e tőle vmit,így nemet mondtam.Később jöttem rá, hogy szeretem. Többször találkoztunk,sokszor hív,de hozzám se ér szinte.Még nem történt semmi, de nagyon szeretném lenne testi kapcsolat! Tudom, hogy többet nem várhatok ettől az egésztől,de hogy mondjam el neki?? Ő nem tudja, hogy szeretem..26N

2016. okt. 16. 23:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
41%
11# Ugyan már! Ezt még te se hiszed el!
2016. okt. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
59%

De, elhiszem, mivel tele vagyok ilyen barátokkal.

Kíváncsi vagyok más mit tenne, ha megfosztanák a gyerekétől, de közben meg rohadtul boldogtalan a kapcsolatában.

Mert kívülről olyan egyszerű okosnak lenni.


Kb. ott van normális kapcsolat, ahol a szülők nem marakodva váltak el. Gondolom nem kell bemutatni, hogy nem mindegyik eset ilyen.

2016. okt. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
42%
Ja és akkor még a közös vagyonról nem beszéltünk. Csak olvassatok bele, hogy hány olyan kérdés van, hogy azért nem válnak, mert nem tudják egyedül fenntartani magukat. Albérlet + gyerektartás egy fizetésből nem olyan egyszerű.
2016. okt. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
52%
Ez olcsó kifogás, hogy szeretőt tarthasson.
2016. okt. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
61%
Őszintén kívánom neked, hogy soha ne kelljen megtapasztalnod az ilyen élethelyzetet, de sajnos hidd el, hogy rengeteg ilyen van.
2016. okt. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
65%

Szerinted a nő ezt hagyná? Nyilvàn észreveszi ha a férje nem úgy viszonyul hozzá. Normális ember nem akarna ilyen kapcsolatot.

Mindenre van megoldás. De az 100%, hogy nem viselném el, hogy mellettem félre dugjon. Ha csak 2 hetente làthatná a gyereket akkor se.

2016. okt. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
😁
2016. okt. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Legtöbbször azok dobálóznak nagy szavakkal akiknek nincs vesztenivalójuk,családjuk.Az vesse az első követ....
2016. okt. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
63%

De most mit bszogtatjátok a kérdezőt?

Ő csak kefélni akar,és azt kérdezte,hogyan tehetné minél többször a pasi alá magát!

Kérdező, térdelj le elé és sz..opd le az ürgét,abból tuti érteni fogja,hogy bszni szeretnél!

2016. okt. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Csak jelzem, hogy 40 éves vagyok és nincs gyerekem.
2016. okt. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!