Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy legyek a szeretője egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Today.tomorrow. kérdése:

Hogy legyek a szeretője egy 40 éves pasinak?

Figyelt kérdés
40 éves férfi ismerősömbe 2 éve totál belezúgtam.Ő egy rossz kapcsolatban él pár éve, de a gyerek miatt nem akarja otthagyni a nőt.Azt mondta, ha nem lenne gyereke, velem lenne!!!Mielőtt összejött a nővel tudtomra adta hogy bejövök neki,csak akkor még nem tudtam, hogy akarok-e tőle vmit,így nemet mondtam.Később jöttem rá, hogy szeretem. Többször találkoztunk,sokszor hív,de hozzám se ér szinte.Még nem történt semmi, de nagyon szeretném lenne testi kapcsolat! Tudom, hogy többet nem várhatok ettől az egésztől,de hogy mondjam el neki?? Ő nem tudja, hogy szeretem..26N

2016. okt. 16. 23:49
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
73%
Édesem 26évesen már lehetne ennyi eszed,hogy minden férfi ezzel a dumával jön,jaj meg romlott az asszonnyal a viszony meg blablabla,latom nincs sok eszed!!
2016. okt. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!